Anasayfaya Git!

Go Back   Balık Avı ve Amatör Balıkçılık Oltacılar CAFE Diyar Diyar Türkiye'm...

Uyarılar

HEM KENDİ SAĞLIĞIN HEM DE AİLE BİREYLERİNİN SAĞLIĞI İÇİN EVDE KAL, SAĞLIKLI KAL

Diyar Diyar Türkiye'm... Oltacilar.com Üyeleri Yaşadıkları İli, İlçeyi, Kasabayı veya Köyü Bu Başlık Tanıtıyor. Sizde Yaşadığınız Yeri Burada Bizimle Paylaşabilirsiniz...

Seçenekler Stil
Alt 22.11.12, 11:06   #1
Metin KÜMET

Metin KÜMET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üye Adı: Metin KÜMET
Memleket:Eskişehir-Kütahya-Çanakkale
Kan Grubu: A Rh (+)
En İyi Avı: Daha avlamadım
Referans:
Metin KÜMET will become famous soon enoughMetin KÜMET will become famous soon enough
ÇANAKKALE'DE ANKARA MELTEMİ ESTİ

Geçtiğimiz hafta sonu Ankara'dan Burak ve Barış kardeşimin Çanakkale'ye bizleri ziyareti ile çok güzel bir hafta sonu geçirdik. Çanakkale savaşlarının yapıldığı yedi düveli neredeyse daha karaya çıkmaya fırsat bulamadan denize gömdüğümüz, bir metrekareye 6.000 merminin düştüğü toprakları büyük bir şeref ve gururla gezerken, dedelerimizin, bizler rahat rahat balık tutabilelim diye gözünü kırpmadan yaşadıklarını ve kahramanlıklarını bir kez daha dolu dolu yerinde yaşadık ve gördük. Böyle bir ecdadın torunları olduğumuz için onlarla bir kez daha gurur ve onur duyduk. İki güne çok şey sıkıştırmaya çalıştığımız turumuza kısa aralıklarla da olsa olta atama imkanımızı oldu. İlimize kısa bir süreliğine de olsa Ankara meltemi estiren kardeşlerime teşekkürlerimi sunarım. Ayaklarına ve yüreklerine sağlık..

Serkan Başkana tekmil vermeden olmaz...

Facebook'ta Paylaş
Metin KÜMET isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.11.12, 12:03   #2
Ahmet ŞENOL
Üye

Ahmet ŞENOL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üye Adı: Ahmet Şenol
Memleket:Ankara/Batıkent
Kan Grubu: A Rh (+)
En İyi Avı:
Referans:
Ahmet ŞENOL is on a distinguished road
Çok sağol Metin abi. Geçtiğimiz yaz bende o kutsal topraklarımızı ziyarette bulunmuştum. Gerçekten türk olduğum için orada bulunurken gurur ve onur duydum. Şimdi aynı duyguları tekrar yaşattığın için sağol.

Yalnız oltalar tamam da balıkları göremedim abi

Ahmet ŞENOL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.11.12, 23:01   #3
Nuri ERTİK

Nuri ERTİK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üye Adı: Nuri ERTİK
Memleket:Eskişehir
Kan Grubu: B Rh (-)
En İyi Avı: Yayın,35 kg, Aras
Referans:
Nuri ERTİK will become famous soon enoughNuri ERTİK will become famous soon enough
Metin abim yerinde durmuyor maşallah

Nuri ERTİK isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.11.12, 23:03   #4
Musa ERCİYAS

Musa ERCİYAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üye Adı: Musa ERCİYAS
Memleket:Ankara' nın Dikmen' i
Kan Grubu: B Rh (+)
En İyi Avı: OLTACILARDER Dostluğu
Referans:
Musa ERCİYAS will become famous soon enoughMusa ERCİYAS will become famous soon enough
Metin abi sagol çanakkaleye gitmiş gibi olduk teşekkürler..

Musa ERCİYAS isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.11.12, 23:20   #5
KÖŞKEROĞLU

KÖŞKEROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üye Adı: Mustafa Köşkeroğlu
Memleket:Ankara
Kan Grubu: AB Rh (+)
En İyi Avı: OLTACILARDER dostluğu
Referans:
KÖŞKEROĞLU will become famous soon enoughKÖŞKEROĞLU will become famous soon enough
Metin abim konu için teşekkürler ederim,
Burak kardeşimle beraber bizlerde gezmiş olduk ecdadlarımızın kanlarıyla sulanan toprakları,
Bu cephenin isimsiz kahramanları, vatanın her bir köşesinden Çanakkale’ye koşarken, asla geri dönmeyi düşünmemişler, Türklük onur ve haysiyetini en güzel şekilde korumakla üzerlerine düşen görevi layıkıyla yerine getirmişlerdir. Onlar, Çanakkale Zaferi’ni elde etmekle, sadece bir zafer değil, Türk milletinin Anadolu’daki varlığının devamını da sağlamışlardır. Övgülerin en güzeline layık olan Çanakkale Şehitleri asla unutulmayacak, Türk milletinin kalbinde ebedi yaşayacaklardır. Ruhları şad olsun.

KÖŞKEROĞLU isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.11.12, 23:57   #6
kulekreis
Üye

kulekreis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üye Adı: Hasan Hüseyin Külek
Memleket:İstanbul
Kan Grubu: A Rh (-)
En İyi Avı:
Referans:
kulekreis will become famous soon enoughkulekreis will become famous soon enough
Sevgili Metin. Önce paylaşımın için teşekkür ederim. Çanakkaleyi defalarca gelip gezdim seyretmeye doyamadım. Eve döndüğümde oraları hemen özlemişimdir. Yıllar boyu İstanbul İzmir seyehatlerimde yolun Bursa hattına göre daha uzun olmasına rağmen çanakkale hattını tercih ettim. Benim ki duygusal bir özlem. Gene de fırsat bulursam çanakkale yolunu kullanacağım. Artık tüm yolculuklarımda araba yerine uçak yolculuğunu tercih ediyorum. Malum fazla genç sayılmam. ihtiyar da değilim ha yanlış anlaşılmasın.

kulekreis isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.11.12, 00:03   #7
M.Serkan İNANÇ

M.Serkan İNANÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üye Adı: M.Serkan İnanç
En İyi Avı: www.oltacilar.com dostluğu
Referans:
M.Serkan İNANÇ will become famous soon enoughM.Serkan İNANÇ will become famous soon enough
Alıntı:
Metin KÜMET Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Geçtiğimiz hafta sonu Ankara'dan Burak ve Barış kardeşimin Çanakkale'ye bizleri ziyareti ile çok güzel bir hafta sonu geçirdik. Çanakkale savaşlarının yapıldığı yedi düveli neredeyse daha karaya çıkmaya fırsat bulamadan denize gömdüğümüz, bir metrekareye 6.000 merminin düştüğü toprakları büyük bir şeref ve gururla gezerken, dedelerimizin, bizler rahat rahat balık tutabilelim diye gözünü kırpmadan yaşadıklarını ve kahramanlıklarını bir kez daha dolu dolu yerinde yaşadık ve gördük. Böyle bir ecdadın torunları olduğumuz için onlarla bir kez daha gurur ve onur duyduk. İki güne çok şey sıkıştırmaya çalıştığımız turumuza kısa aralıklarla da olsa olta atama imkanımızı oldu. İlimize kısa bir süreliğine de olsa Ankara meltemi estiren kardeşlerime teşekkürlerimi sunarım. Ayaklarına ve yüreklerine sağlık..
Serkan Başkana tekmil vermeden olmaz...
Hep aynı nakarat...
Burak ile hemen hemen hergün telefonlaşırız.
O arar çalan telefonu ben açarsam buyur kardeşşş...
Ben arayıp o açarsa emret başkanımmmm...
Ama gel gör ki telefon konuşmasının sonlarına doğru emreden hep o oluyor abi. Öğrendiğime göre benim aradığımda da Serkan başkan arıyor sessiz olun diyormuş yanındakilere Bu da bir takdik işte

Yola çıkana kadar haberim yoktu.
Arayıp başkan biz Metin abinin yanına gidiyoruz varmı bir emrin diyip dalga geçer gibi konuşunca bende hayırlı yolculuklar, ben zaten Metin abi ile görüşüyorum kardeş, sağolasın... Yalnız sen diyar diyar gezerken ben durumu iki sıfır yapacağım haberin olsun. Metin abiden ziyade Bülent kardeşimede skoru hatırlatarak selamlarımı ilet dediydim. O da yokmuş, Burak o nu görememiş herhalde

Dostluğunuz, ağabey/kardeşliğiniz daim olsun.
Rastgele...

M.Serkan İNANÇ isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.11.12, 00:09   #8
M.Serkan İNANÇ

M.Serkan İNANÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üye Adı: M.Serkan İnanç
En İyi Avı: www.oltacilar.com dostluğu
Referans:
M.Serkan İNANÇ will become famous soon enoughM.Serkan İNANÇ will become famous soon enough
Alıntı:
Ahmet ŞENOL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
..............
Yalnız oltalar tamam da balıkları göremedim abi
Alıntı:
M.Serkan İNANÇ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Dostluğunuz, ağabey/kardeşliğiniz daim olsun.
Rastgele...
Burak olunca dostluk had safhadadır ama balık restorantta önüne gelen tabakta Ahmet kardeş.
O nun bastığı toprakları tek tek deftere kaydediyorum ki o topraklarda ne zaman ot bitecek diye

M.Serkan İNANÇ isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.11.12, 10:46   #9
B.Erkan ERTİK

B.Erkan ERTİK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üye Adı: Bülent Erkan ERTİK
Memleket:Kırklareli/ Lüleburgaz
Kan Grubu: AB Rh (-)
En İyi Avı: Oğlum Oğuz Efe 04.04.2014
Referans:
B.Erkan ERTİK will become famous soon enoughB.Erkan ERTİK will become famous soon enough
Metin abim tarafından ağırlanmayan kendisini ağırlanmış zannetmesin. Her yanına gidişte brunei sultanı gibi hissetmeme sebep oluyor allah nazardan saklasın. Bu arada sürpriz konusunu burayı okumadan açmıştım yoksa orada daha fena iğnelerdim birilerini
Çannakkale muhakkak görülmeli amma Metin abimle görmek bir başka bilinsin derim. Sohbeti gibi tatlı akan konu için teşekkürler, misafirler kusuruma bakmasınlar artık başka zaman ben de onları kendi yerime bekliyorum.

B.Erkan ERTİK isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.11.12, 11:10   #10
Hakkı Sadık AKBULUT

Hakkı Sadık AKBULUT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üye Adı: Hakkı Sadık AKBULUT
Memleket:ANKARA
Kan Grubu: B Rh (+)
En İyi Avı: TURNA 80 CM
Referans:
Hakkı Sadık AKBULUT is on a distinguished road
Metin abi paylaşım için çok teşekkürler.Kısmet olursa oraları bende gezmeyi istiyorum.

Hakkı Sadık AKBULUT isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Sponsorlar