Anasayfaya Git!

Go Back   Balık Avı ve Amatör Balıkçılık Oltacılar.Com Bölge Grupları & Organizasyonlar Tatlı Su Organizasyonları

Uyarılar

HEM KENDİ SAĞLIĞIN HEM DE AİLE BİREYLERİNİN SAĞLIĞI İÇİN EVDE KAL, SAĞLIKLI KAL

Tatlı Su Organizasyonları Planlanan ve Gerçekleştirilen Tatlı Su Organizasyonları

Seçenekler Stil
Alt 21.07.08, 17:35   #21
savcı ömer 26
Üye

savcı ömer 26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üye Adı: ÖMER ÇIKMAZ
Memleket:ESKİŞEHİR
Kan Grubu: B Rh (+)
En İyi Avı: 5.250 AYNALI SAZAN
Referans:
savcı ömer 26 will become famous soon enoughsavcı ömer 26 will become famous soon enough
sağlık olsun abi allah canınıza zarar vermesin

savcı ömer 26 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.07.08, 17:55   #22
security
Üye

security - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üye Adı: alaaddin
Memleket:kütahya
Kan Grubu: 0 Rh (+)
En İyi Avı: sazan 4.5 kg
Referans:
security will become famous soon enoughsecurity will become famous soon enough
başkanım büyük geçmiş olsun valla millette iyi cesaret var gerçekten üzüldüm ama raporda öyle bir anlatmışsın ki tam gülermisin ağlarmısın oldu.inşallah yaşadığın ilk ve son tatsızlık olur üzme tatlı canını

security isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.07.08, 18:14   #23
jens
Üye

jens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üye Adı: Burak Aslan
Memleket:Kütahya
Kan Grubu: A Rh (+)
En İyi Avı: 4 kg.
Referans:
jens will become famous soon enoughjens will become famous soon enough
Geçmiş olsun abi.Vallahi böle insanlar yüzünden eğlenmek için gittiğimiz balıkda bile başımız belaya girecek.Neyseki görmemişsiniz onları.Belki görseniz olay daha kötü olabilirdi.Gelen mala gelsin..

jens isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.07.08, 18:22   #24
M.Serkan İNANÇ

M.Serkan İNANÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üye Adı: M.Serkan İnanç
Memleket:Ankara
Kan Grubu: AB Rh (+)
En İyi Avı: www.oltacilar.com dostluğu
Referans:
M.Serkan İNANÇ will become famous soon enoughM.Serkan İNANÇ will become famous soon enough
Gürkan başkanım öncelikle geçmiş olsun. Cana gelmesinde mala gelsin, kafayı yormaya değmez.
Bende bunları bildiğimden bir dakika bile gözümü yummam balıkta
Atanur arkadaşı o vaziyette görünce bende ilk önce Cahit abi gibi düşündüm ama sonrasında çaktım davayı
O na iki defa geçmiş olsun abi
Paylaşım için teşekkürler en yakın zamanda yeni raporları görmek isteriz

M.Serkan İNANÇ isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.07.08, 21:07   #25
WEST
Üye

WEST - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üye Adı: Mustafa KARATAŞ
Memleket:ANKARA
En İyi Avı: İSTEDİĞİMİ HALEN BULAMADIM ;)
Referans:
WEST will become famous soon enoughWEST will become famous soon enough
Gürkan abicim geçmiş olsun abicim.
Demekki hırsızlık olayları artık av malzemlerimizinde başına gelecek.
Zevk için avlanmaya çalışan bu malzemeleri ne zorluklarla alarak bu heyecanı yaşamak içinde
masraflarına yenisini ekleyip uzun yollar aşarak avlağa vararak ne zorlukla gecesini gündüzünü
geçiren gerçek oltacı dostlarımızın bir daha bu gibi olaylar başına gelmemesi temennisi ile Gürkan başkanıma paylaşımından dolayı teşekkür ederim. Tüm ekibe saygılarımla.

WEST

WEST isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.07.08, 22:02   #26
murat41
Üye

murat41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üye Adı: Murat
Memleket:Kocaeli derince
Kan Grubu: 0 Rh (+)
En İyi Avı: kupez de dünya rekoru
Referans:
murat41 will become famous soon enoughmurat41 will become famous soon enough
Geçmişolsun gürkan abi olay hırsızlık boyutunda ise çok üzücü ama karanlıkta yanlışlıklada toplayabilirler araştırmak lazım bizimde başımızdan geçti buna benzer olay ama sandığımız gibi çıkmadı adamlar bizleri bulup malzemelerimizi teslim etmişlerdi butür bişeyde olabilir yok kötü insanlar ise çok üzücü çok

murat41 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.07.08, 22:24   #27
arnvt_osman66
Misafir

Üye Adı:
Kan Grubu:
En İyi Avı:
Referans:
gürkan başkan büyük geçmiş olsun allah beterinden saklasın demek düşüyor bizlere ama denk gelirse allah bilir sonlarını şerefsiz herifler insanda ne zevk nede keyif bırakıyorlar bırak takımlardan birşeyin gitmesini yemleri aldırdım iki gün huzur kalmadı

Alt 21.07.08, 22:45   #28
43_apocann_91
Üye

43_apocann_91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üye Adı: abdullah
Memleket:kütahya
Kan Grubu: Lütfen Seçiniz
En İyi Avı: 3 kg aynalı
Referans:
43_apocann_91 will become famous soon enough43_apocann_91 will become famous soon enough
vay gürkan abim vaaay büyük geçmiş olsun ben gürkan abim hatrımıızı saycak düğünümüze gelcek diyom sen kalkıyon balığa gidiyon bak işte allahın sopası yok şaka bi yana gerçekten üzücü ve sinir bozucu bi olay aslında hep aklıma gelirdi ya gece oltaları atıyoz gidiyoz dinlenmek içinde olsa yarım saat bir saat kestiriyoz o sırada oltaları nasıl duycaz çalınırmıki nasıl sahip çıkcaz falan derdim en son gürkan abimle giittigim zaman ya hiç bişey olmuyomuş durum vaziyet normalmiş diyodum ama şimdi gene karar değiştirdim avda avlakta adamın başına herşey gelebilir

43_apocann_91 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.07.08, 13:21   #29
kartal0943
Üye

kartal0943 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üye Adı: GÖKÇEN REİS
Memleket:Aydın kütahya
En İyi Avı: 6,5 kg Aynalı
Referans:
kartal0943 will become famous soon enoughkartal0943 will become famous soon enough
DAVULUN SESSİ

Alıntı:
MISTANBAYER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Selamun aleykum,
Kiymetli baskanim benim bu yazacaklarim sakada,yalniz kusura bakmayinda siz oaraya uyumayami gittiniz?uyuyacaktinizda niye baliga gittiniz?bir gun uyumayiverseydiniz nolurdu?Hirsizin hic mi kabahati yoktu dersen once malini emniyete alacaksin sonra hirsizi suclayacaksin.Evinin bahcesinin duvarini yapacaksin,duvardan cikip atlarsa hirsiz sucludur,ama duvar yokta adam zahmetsizce girip malini calarsa hirsiza ceza yok unutma.Neyse benim uzuldugum belki oltalar dursa idi balik tutabilirdi.Uzulmeyin bin nasihatten iyidir.Selamlar.
Evet abi davulun sesi uzaktan hoş gelirmiş madem uyuyacaktın niye balığa gittiniz diyorsun ben kendi adıma söyleyeyim avlağa vardığımda tam 38 saattir uyumamıştım ister inan ister inanma bizim ki hastalık deyil hastalık olsa mutlaka bir ilacı bulunur ama bizimki bir tutku ve tutkular sen yaşadığın süre senden ayrılmaz biz arkadaşları uyaralım diye yazdık insanız işte ne yapalım ben kendi adıma sızmışım ben bir karakol komutanı ile bir sohbetimde oltacıya bir çuval altını yanına bırak dönüp bakmaz diye tartışmıştım ben kendi adıma yine anı fikirdeyim avda dönüp bakmam ama bir kıytırık malzemeye de gödiliyosra kapanan gözleri nekadar açık tutabilirsin

kartal0943 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.07.08, 13:58   #30
Ünal GÜLGEN
Üye

Ünal GÜLGEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üye Adı: Ünal
Memleket:Eskişehir
En İyi Avı: Turna da en kötü benimmmmm.....
Referans:
Ünal GÜLGEN will become famous soon enoughÜnal GÜLGEN will become famous soon enough
Alıntı:
kartal0943 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Evet abi davulun sesi uzaktan hoş gelirmiş madem uyuyacaktın niye balığa gittiniz diyorsun ben kendi adıma söyleyeyim avlağa vardığımda tam 38 saattir uyumamıştım ister inan ister inanma bizim ki hastalık deyil hastalık olsa mutlaka bir ilacı bulunur ama bizimki bir tutku ve tutkular sen yaşadığın süre senden ayrılmaz biz arkadaşları uyaralım diye yazdık insanız işte ne yapalım ben kendi adıma sızmışım ben bir karakol komutanı ile bir sohbetimde oltacıya bir çuval altını yanına bırak dönüp bakmaz diye tartışmıştım ben kendi adıma yine anı fikirdeyim avda dönüp bakmam ama bir kıytırık malzemeye de gödiliyosra kapanan gözleri nekadar açık tutabilirsin
Mehmet abicim, Öncelikle başınıza gelen olay gerçekten üzücü. Allah o anı hiç bir arkadaşımıza yaşatmasın.Uyku denilen şey normaldir. Hepimiz belli bir süre sonra dayanamayıp kestirmek istiyoruz. Nöbetleşe uyumak elbette iyi fikir oluyor.Ayrıca başa gelecek varsa ne yaparsan yap kurtulamazsın ve o olayı yaşarsın. Hırsızlık olayının azı çoğu olmaz. bir iğne de çalınsa hırsızlıktır. Bütün takımları götürse de hırsızlıktır.Yakalanınca da Allah ya ona ya sana derler ya. Her neyse Allah daha beterlerinden korusun. Bilgilendirme amaçlı yazdığınız her yazıdan ve tüm yorumlardan ibret almak gerekiyor. Sitemizin kuruluş gayeside budur elbet. Paylaşmak. iyi ve kötü ne varsa sadece paylaşmak ve dayanışma içerisinde olmak.

Bu arada Değerli Mıstan ustanın yorumuna karşı yazmış olduğunuz Davulun sesi uzaktan hoş gelirmiş sözü biraz ters düşmüş. Gürkan abime şaka yaptığını açıkca yazmış olduğu halde bunu bu şekilde ifede etmek biraz üzücü. Aralarındaki samimiyeti göz ardı etmemek gerekir. Hepimizin yazılan mesajları daha dikkatli okuyarak cevap yazması, karşı tarafları kırmamak ve dostluk adına önemlidir. Bu tür hatalara düşmemek adına...

Saygı ve Hürmetle abicim....

Ünal GÜLGEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Sponsorlar