Anasayfaya Git!

Go Back   Balık Avı ve Amatör Balıkçılık SAĞLIK ve İLK YARDIM Genel Sağlık

Uyarılar

HEM KENDİ SAĞLIĞIN HEM DE AİLE BİREYLERİNİN SAĞLIĞI İÇİN EVDE KAL, SAĞLIKLI KAL

Genel Sağlık Sağlık hakkında genel bilgiler.

Seçenekler Stil
Alt 12.04.14, 01:15   #1
savas0678

savas0678 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üye Adı: Savaş
Memleket:Ankara
Kan Grubu: 0 Rh (-)
En İyi Avı:
Referans:
savas0678 will become famous soon enoughsavas0678 will become famous soon enough
NİKOTİN

Arkadaşlar yaklaşık bir ay sonra organizasyonumuz var. O gün geldiğinde nikotin denen illetten kurtulmuş biri olmak istiyorsanız lütfen sessiz bir ortamda dikkatlice izleyin. Ve kendinizi nasıl kandırdığınızı görün.
Gerçekten müthiş bir video. Sigara öldürür kanser yapar demeden neden ictiğinizi, nasıl bırakacağınızı anlatıyor. Şiddetle tavsiye ederim.

http://www.belgeselgunlugu.org/2011/...-yolu.html?m=1

Facebook'ta Paylaş
savas0678 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12.04.14, 01:18   #2
savas0678

savas0678 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üye Adı: Savaş
Memleket:Ankara
Kan Grubu: 0 Rh (-)
En İyi Avı:
Referans:
savas0678 will become famous soon enoughsavas0678 will become famous soon enough
SİGARADAN 60 DAKİKADA KURTULUN!*Allen Carr sigarayı bıraktırma konusunda dünyanın en başarılı uzmanı olarak ülkemizde ve dünyada geniş kitlelerce tanınıyor. Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu, yüzbinlerce kişinin sigarayı bırakmasına yardımcı olan Allen Carr yöntemini sizlere sunuyor. Son derece etkili olan bu yöntem, sigarayı kısa bir sürede, zorlanmadan, üstelik de eğlenerek sonsuza dek bırakmanızı sağlayabilir. Allen Carr seminerlerinin önde gelen terapistlerinden Robin Hayley’nin sunduğu Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu, animasyonlar ve grafikler ile destekleniyor. Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu’nun dünyada bir numara olmasının tek bir nedeni var: BU YÖNTEM İŞE YARIYOR!

savas0678 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12.04.14, 23:07   #3
kulekreis
Üye

kulekreis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üye Adı: Hasan Hüseyin Külek
Memleket:İstanbul
Kan Grubu: A Rh (-)
En İyi Avı:
Referans:
kulekreis will become famous soon enoughkulekreis will become famous soon enough
Sigarayı bırakmak beynin kontrolünü aşmaktan geçer. Oto kontrol sistemını kendin kumanda ediyorsan problem yok, aksi halde sigarayı bırakıp bırakıp tekrar başlarsın.

kulekreis isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15.04.14, 12:08   #4
B.Erkan ERTİK

B.Erkan ERTİK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üye Adı: Bülent Erkan ERTİK
Memleket:Kırklareli/ Lüleburgaz
Kan Grubu: AB Rh (-)
En İyi Avı: Oğlum Oğuz Efe 04.04.2014
Referans:
B.Erkan ERTİK will become famous soon enoughB.Erkan ERTİK will become famous soon enough
Marifetmiş gibi, 12 yaşlarında başladım babamın ''YENİCE'' sigaralarından çalarak. Sigarayı bırakmaya çalıştığım sıralarda günde 3 paket alt limitim vardı. Babamı hastaneye yatırdığımız sıralar yaklaşık 20 yıllık tiryakilikten sonra bıraktım. Bırakamıyorum diyenlere.

B.Erkan ERTİK isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Sponsorlar