Anasayfaya Git!

Go Back   Balık Avı ve Amatör Balıkçılık Oltacılar CAFE Üyelerimizin El Emekleri

Uyarılar

HEM KENDİ SAĞLIĞIN HEM DE AİLE BİREYLERİNİN SAĞLIĞI İÇİN EVDE KAL, SAĞLIKLI KAL

Üyelerimizin El Emekleri Üyelerimizin kendi yaptıklarını, tekniklerini sergileyebilecekleri, paylaşabilecekleri platform.

Seçenekler Stil
Alt 27.09.08, 23:49   #1
efsane_kemal_06

efsane_kemal_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üye Adı: Kemal KARATAŞ
Memleket:Ankara
Kan Grubu: A Rh (+)
En İyi Avı: Ben Avcı Değilim.
Referans:
efsane_kemal_06 will become famous soon enoughefsane_kemal_06 will become famous soon enough
Evde Kayık Yapımı

Sevgili www.oltacilar.com dostları merhaba.
Bu azmin bir zaferidir diye düşünüyorum...

10 gün önce kafamda acaba yapabilirmiyim diyerek planladıgım ve sonunda karar verdiğim bir çalışmayı şayet uygun görürseniz siz değerli ağabey ve kardeşlerim ile paylaşmak istedim.

İyide olsa kötüde olsa uzun uzadıya düşündükten sonra bir kayık yapmaya karar verdim kendi kendime.
Siteden sürekli msn ime veya cep telefonuma sitedeki dostlarımdan ne yaptığım bir sorunmu olduğu hususunda sorular gelsede sitede son günlerde online olamama sebebimi tam anlamı ile doğru dürüst kimse ile paylaşmadım.
İlk defa böyle bir işi denedigim için biraz zor olsada uzunca bir uğraştan sonra yılmadan usanmadan çalışıp el emeği göz nuru böyle bir kayık tipinini ortaya çıkartmayı başardım ...
Uzun lafın kısası söz sizlere kalmış sevgili arkadaşlar.
Ben kendi çapımda uğraşıp hiç anlamadığım bir konuda elimden geldiğince birşeyler yapmaya çalıştım ve yaptığımlada kendi kendime gurur duyuyorum.
Kimi insan elindeki imkanları kulanamaz, kimisi bir parça tahtaya çivi çakmayı beceremezken ben de kendi çapımda uzunca bir emek sarfedip bu aşağıdaki eseri var etmeye çalıştım 10 günlük süre zarfında
Bu hususta ki yorumlarınızı bekliyorum ağabey ve kardeşlerim.
Saygılarımla....

ÖLÇÜLER:

En :90cm

Boy :180cm

Facebook'ta Paylaş

Konu TRESUL1657 tarafından (17.02.09 Saat 23:06 ) değiştirilmiştir. Sebep: resimler 640*480 ebatlarında ayarlandı
efsane_kemal_06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.09.08, 00:21   #2
TRESUL1657
Üye

TRESUL1657 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üye Adı: RESUL BOZKAYA
Memleket:bursa osmangazi/demirtaş
En İyi Avı: www.oltacilar.com dostları
Referans:
TRESUL1657 will become famous soon enoughTRESUL1657 will become famous soon enough
kemal abi öncelikle ellerine sağlık..Abi bu yapmış olduğun kayığın kilo hacmi kaç görünüşe göre yeterince yük var gibi suya salınca sorun yaşama denge çok önemlidir suda dikkatli ol bence ama gerçekten güzel görünüyor emeğine sağlık abi rastgele saygılar

TRESUL1657 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.09.08, 00:22   #3
ERDEM

ERDEM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üye Adı: Can Erdem ASLAN
Memleket:ANKARA(Eryaman)
Kan Grubu: B Rh (+)
En İyi Avı: Sportif Olta Balıkçılığı
Referans:
ERDEM will become famous soon enoughERDEM will become famous soon enough
Kemal abi eline koluna sağlık valla tek kelimeyle süper olmuş verdiğin emeğe deymiş helal olsun suyada birlikte indircez demi kısmet olursa siftahı atalım .

ERDEM isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.09.08, 00:24   #4
Musa ERCİYAS

Musa ERCİYAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üye Adı: Musa ERCİYAS
Memleket:Ankara' nın Dikmen' i
Kan Grubu: B Rh (+)
En İyi Avı: OLTACILARDER Dostluğu
Referans:
Musa ERCİYAS will become famous soon enoughMusa ERCİYAS will become famous soon enough
Kemal harika olmuş mükemmel vallahi ama test ettinmi denedinmi batmaz dimii dostum yoksa güneşligi ve şekil itibariyle süper 10 üzerinden 10 gerçekten

Musa ERCİYAS isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.09.08, 00:24   #5
efsane_kemal_06

Referans:
efsane_kemal_06 will become famous soon enoughefsane_kemal_06 will become famous soon enough
Alıntı:
turnaciresul57 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
kemal abi öncelikle ellerine sağlık..Abi bu yapmış olduğun kayığın kilo hacmi kaç görünüşe göre yeterince yük var gibi suya salınca sorun yaşama denge çok önemlidir suda dikkatli ol bence ama gerçekten güzel görünüyor emeğine sağlık abi rastgele saygılar
Şu anda 28 kg gelmekte bir kaç eklemelerden sonra 35 kg civarında olacan bu da çok uygun diye düdündüm kullandıgım mazemeler çok hafif oldugundan sorun yaşıyacagımı sanmıyorum teşekkürler

Alt 28.09.08, 00:26   #6
efsane_kemal_06

Referans:
Alıntı:
musa66 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kemal harika olmuş mükemmel vallahi ama test ettinmi denedinmi batmaz dimii dostum yoksa güneşligi ve şekil itibariyle süper 10 üzerinden 10 gerçekten
Sagol musa abi su girmedikçe sorun yok onunda önlemini aldımen iyi yapıştırıcılar boya verinik olarak tamamlamaya çaıştım teşekkürler bilgilerin için

Alt 28.09.08, 00:27   #7
TRESUL1657
Üye

TRESUL1657 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üye Adı: RESUL BOZKAYA
Memleket:bursa osmangazi/demirtaş
En İyi Avı: www.oltacilar.com dostları
Referans:
TRESUL1657 will become famous soon enoughTRESUL1657 will become famous soon enough
Alıntı:
efsane_kemal_06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Şu anda 28 kg gelmekte bir kaç eklemelerden sonra 35 kg civarında olacan bu da çok uygun diye düdündüm kullandıgım mazemeler çok hafif oldugundan sorun yaşıyacagımı sanmıyorum teşekkürler
abi hayırlısı olur inşallah ama ben yinede dikkatli ol derim gerçekten emeğine göre çok güzel görünüyor bütün samimiyetimle söylüyorum suya ne zaman salıcaksın abi?

TRESUL1657 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.09.08, 00:27   #8
efsane_kemal_06

Referans:
Alıntı:
ERDEM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kemal abi eline koluna sağlık valla tek kelimeyle süper olmuş verdiğin emeğe deymiş helal olsun suyada birlikte indircez demi kısmet olursa siftahı atalım .
inşallah erdem kardeş allah yolumuzu açık etsin diyorum titanige benzemeyiz inşallah

Alt 28.09.08, 00:28   #9
Can Özçiçek

Can Özçiçek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üye Adı: Can Özçiçek
Kan Grubu: 0 Rh (+)
En İyi Avı: 70 cm Turna
Referans:
Can Özçiçek will become famous soon enoughCan Özçiçek will become famous soon enough
Ellerine sağlık kardeş güzel olmuş, ilk deneme başarız olsa bile ilerleyen seferlerde deneme yanılma yöntemiyle gemiyi yüzdüreceğine eminim...

Can Özçiçek isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.09.08, 00:29   #10
efsane_kemal_06

Referans:
Alıntı:
turnaciresul57 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
abi hayırlısı olur inşallah ama ben yinede dikkatli ol derim gerçekten emeğine göre çok güzel görünüyor bütün samimiyetimle söylüyorum suya ne zaman salıcaksın abi?
bayramda inş bir su yüzü girecek kısmet olursa tabi gitmemiz

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Sponsorlar