Anasayfaya Git!

Go Back   Balık Avı ve Amatör Balıkçılık Tatlı Su Balıkcılığı Göller ve Barajlar

Uyarılar

HEM KENDİ SAĞLIĞIN HEM DE AİLE BİREYLERİNİN SAĞLIĞI İÇİN EVDE KAL, SAĞLIKLI KAL

Göller ve Barajlar Bölgenizde Bulunan Göller ve Barajların Son Durumu Hakkındaki Bilgilerinizi Burada Paylaşabilirsiniz

Seçenekler Stil
Alt 19.04.15, 10:49   #1
sakcay
Üye

sakcay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üye Adı: Eyüp Akçay
Memleket:İstanbul
Kan Grubu: 0 Rh (+)
En İyi Avı:
Referans:
sakcay is on a distinguished road
ömerli barajındaki ağcılar

arkadaşlar bu sorun bölge mekan avlak farketmeksizin hepimizin ortak sorunu.biz ömerli barajına yakın olduğumuz için avlak olarak tercihimiz orası.sorun yeni değil ama virüs gibi yayılıyor.avlak bölgemizdeki ağcılar günden güne artıyor.geçen hafta turna denemesi yapalım dedik hemde iki günlükte olsa çadır kurup biraz sıtres atalım dedik ama akşam karanlık çökünce çakallar gibi ortaya çıkan ağcıları görünce daha çok sıtrese girdik.bunlar için daha ağır ifadeler kullanmak istemiyorum çünkü bunlar uzaydan gelmedi bir kısmını zaten tanıyoruz ,bir kısmı amatör balıkçı derneklerine üye ,bir kısmıda bunun kendilerine hak olduğuna inanan civar köylüler.gerçekten bir kısmını şahsen tanıyoruz bir kısmınıda sima olarak tanıyoruz.şimdi bazı arkadaşlar diyecek ki neden şikayet etmiyorsun haklılar ama geçen hafta su ürünlerini aradım olmadı orman bakanlığı ihbar hattı dediler aradım olmadı en son jandarmayı aradım sağolsun onlar geldi ama minübüsleri çamura saplanınca onlarda yardıma muhtaç hale geldiler,sonuç alamadık.bunları asalım keselim cezaya boğalım demek çözüm değil ...ayrıca birde tehlikeli boyutu var bu işin bunların hemen hemen hepsi silahlı bir sorunda bunlar ağla tuttukları balıkları satıyorlar çarşı pazar zabıtanın polisin gözü önünde .şahsi kanaatim en önce bunların satış kanalını kapatmak.sonuç olarak bu zihniyeti değiştirmek için ne yapmamız lazım . saygılar

Facebook'ta Paylaş
sakcay isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Sponsorlar