Anasayfaya Git!

Go Back   Balık Avı ve Amatör Balıkçılık OLTACILAR.com' a HoşGeldiniz ............ Forum Kullanımı Hakkında Yardım

Uyarılar

HEM KENDİ SAĞLIĞIN HEM DE AİLE BİREYLERİNİN SAĞLIĞI İÇİN EVDE KAL, SAĞLIKLI KAL

Forum Kullanımı Hakkında Yardım Foruma nasıl video ekleyebilirim? Çektiğim resimleri nasıl paylaşabilirim? Foruma nasıl üye olabilir, konu açabilir, açılan konuları cevaplayabilirim? Forumumuzun kullanımı hakkında yardım almak için bu bölümü kullanabilirsiniz.

Seçenekler Stil
Prev önceki Mesaj   sonraki Mesaj Next
Alt 25.04.08, 12:39   #1
FedeRaL

FedeRaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üye Adı: Akın
Memleket:Tokat
Kan Grubu: 0 Rh (+)
En İyi Avı: www.oltacilar.com Dostluğu :)
Referans:
FedeRaL will become famous soon enoughFedeRaL will become famous soon enough
Dikkat..! 5 GB Kotalı, @oltacilar.com uzantılı MSN adresi

Değerli Üyelerimiz... Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sürekli bir çaba içinde olan yönetimimiz, üyeleri için bir ilke daha imza atıyor... Şu andan itibaren 500 üyemize Hotmail destekli, "@oltacilar.com" uzantılı, 5 GB mail ve dosya saklayabileceğiniz, MSN messenger ile oturum açıp tüm messenger kullanıcılarıyla iletişim kurabileceğiniz e-mail adresinizi alabilirsiniz...!

Örnek: benim msn adresim webmaster@oltacilar.com - Sizde istediğiniz isimle adres alabileceksiniz. Uzantısıda "@oltacilar.com" olacak.
Üyelerimizin işini kolaylaştırmak için size resimlerle adresinizi nasıl alacağınızı, nasıl kullanacağınızı, nasıl Türkçeye çevireceğinizi anlatmaya çalışacağım. Aşşağıdakileri adım adım yaparak, çok kolay bir şekilde adresinizi alabilir ve Türkçeye çevirip rahatca kullanabilirsiniz. Başlıyoruz:

İlk olarak BURAYA tıklayın ve karşınıza şu pencere gelecek. Kırmızı ile yazılı yerleri adım adım takip edin.

Hayırlı olsun. Mailinizi aldınız. Yani bu kadar kolay. Şimdi oturum açmaya gelelim.

MSN Oturumumuz da başarıyla açtıktan sonra, işleminiz tamam oluyor. Fakat şuanda mailiniz ingilizce. Hemen onuda Türkçe'ye çevirmeye başlıyoruz. Aşşağıdakileri yapmaya başlıyoruz.

Evet, artık mailimiz aldık ve Türkçe' ye çevirdik. Bu kadar...

Unutmadan:

1- Lütfen gereksiz ve birden fazla mail alıp, diğer üyelerimizi mağdur etmeyelim. Alınan bütün maillerin kontrolü Oltacilar.Com yönetimindedir.
2- Site yönetiminde kullanılan nickleri adres olarak almayınız. (Örneğin: Admin, moderator, supermoderator, webmaster gibi) Bu şekilde alınan mailler sorgusuz ve haber verilmeden silinecektir.

Saygılarımızla... www.oltacilar.com - Yönetimi...

Bu konuda yardım almak için tüm sorunlarınızı ve sorularınızı bu başlıkta yazabilirsiniz. En kısa zamanda cevaplarınızı yine bu konuda alabilirsiniz. Lütfen bu konu hakkındaki sorun ve sorularınızı özele mesaj atarak veya mail yoluyla bize ulaştırmayınız. Nedeni, aynı sorunu yaşayan başka üyelerimizde olabilir. Onlarda buradan faydalanabilsinler...

Facebook'ta Paylaş
FedeRaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Sponsorlar