Anasayfaya Git!

Go Back   Balık Avı ve Amatör Balıkçılık Oltacılar.Com Bölge Grupları & Organizasyonlar Oluşturulan Gruplar

Uyarılar

HEM KENDİ SAĞLIĞIN HEM DE AİLE BİREYLERİNİN SAĞLIĞI İÇİN EVDE KAL, SAĞLIKLI KAL

Oluşturulan Gruplar Oluşturulmuş Gruplar

Seçenekler Stil
Alt 13.12.09, 20:20   #11
nertikus1
Üye

nertikus1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üye Adı: Naci ERTİK
Memleket:ESKİŞEHİR
Kan Grubu: B Rh (-)
En İyi Avı:
Referans:
nertikus1 will become famous soon enoughnertikus1 will become famous soon enough
Alıntı:
Nuri ERTİK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Birader asıl tehlike orada Serkan

Baklavayla ilgilenmiyormuş gibi görünüyo ama aslında tepsinin tamamını nasıl götürürüm diye geçiyor aklından kesin
sen uyarmasan farketmiyecektim Abim.Hakkatten öyle

nertikus1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.12.09, 21:19   #12
Fedai ERDEM

Fedai ERDEM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üye Adı: Fedai ERDEM
Memleket:Ankara-Kayseri
Kan Grubu: 0 Rh (+)
En İyi Avı: İyi Olsun Dünya
Referans:
Fedai ERDEM will become famous soon enoughFedai ERDEM will become famous soon enough
Düzceli Dostları abi ve kardeşlerimizi Bizlere ve katılımcılara gösterdikleri yakın ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederim. Her zaman ki gibi İkramda kusur olmadı.

Oltacılarder'e yeni katılanları ve onları aramıza kazandıran Dostlara da teşekkür ederiz.

Geç saatlere kadar doyumsuz Muhabbetlerimizin içerisinde Amatör balık avcılığı ve Sürdürülebilir yaban hayatıyla ilgili sorunlar konuşuldu.

Çok faydalı bir kaynaşma ve birliktelik sağlayan sevgili Düzceli Dostlarımıza Saygılarımı sunuyorum.

Daha Nicelerine diyorum..

Fedai ERDEM isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.12.09, 22:02   #13
yusufcmezarci
Üye

yusufcmezarci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üye Adı: Yusuf MEZARCI
Memleket:Düzce
Kan Grubu: A Rh (+)
En İyi Avı: Amatör Ruh
Referans:
yusufcmezarci will become famous soon enoughyusufcmezarci will become famous soon enough
Fazla söze gerek yok.Bizleri çok mutlu ettiniz.iyi ki varsınız.

AĞIRLAMAKTA KUSURUMUZ OLDUYSA AFFOLA. Hepinizi saygıyla selamlıyorum.

yusufcmezarci isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.12.09, 23:41   #14
murat41
Üye

murat41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üye Adı: Murat
Memleket:Kocaeli derince
Kan Grubu: 0 Rh (+)
En İyi Avı: kupez de dünya rekoru
Referans:
murat41 will become famous soon enoughmurat41 will become famous soon enough
Yorucu ve zor geçen bir günün ardından birde okadar zor geçen yolculuktan sonra oraya vardığımızda siz değerli dostlarımızı görmek birde o meşhur çaydan içtiğimde okadar rahatlattiki anlatamam düzceli arkadaşlarımız herşeyi güzel düşünmüşler herşey çok güzeldi ellerinize sağlık arkadaşlarçok güzel bir aktivite oldu dostlarla bir arada olmak anlatılamaz ancak yaşanır

murat41 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.12.09, 08:39   #15
M.Serkan İNANÇ

M.Serkan İNANÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üye Adı: M.Serkan İnanç
Memleket:Ankara
Kan Grubu: AB Rh (+)
En İyi Avı: www.oltacilar.com dostluğu
Referans:
M.Serkan İNANÇ will become famous soon enoughM.Serkan İNANÇ will become famous soon enough
Toplantı tam anlamı ile amacına ulaşmış olmasada, sanaldan tanıştığımız bir çok dost ile karşılıklı oturup yöreye has "közde" çay eşliğinde sürdürülebilir amatör balık avcılığı adına neler yapılmalıdır sorusuna anılarlada olsa yeteri kadar yer verilmiştir.

Toplantıdan çok fazlası ile memnun olduğumu ifade edebilirim.
Eminimki Düzce'li dostların sürdürülebilir amatör olta balıkçılığı adına ellerinden geleni OLTACILARDER çatısı altında yapmaya çalışmaları, bu yola baş koyan OLTACILARDER mevcut yönetim ve üyelerinide fazlası ile mutlu edecektir.

01.09.2009 tarihinde OLTACILARDER üyelikleri kabul edilen Düzce'li dokuz amatör olta balıkçısına ilave olarak dört kişinin daha resmi müracaatta bulunmuş olması OLTACILARDER olarak Düzce ve civar illerde sürdürülebilir amatör olta balıkçılığı adına etkin bir şekilde rol alacağımızın göstergesidir.

Toplantı esnasında resmi müracaatta bulunmamış olsada İstanbul' a döndükten sonra dün foruma yazdığı aşağıdaki mesaj ile OLTACILARDER üyesi olacağını ifade eden Sayın Erol ÖRKCÜ ve sürdürülebilir amatör balık avcılığı diyince akla gelen ilk kişilerden birisi olan Düzce nüfusuna kayıtlı Sayın Tarık ERSAL' ında resmi müracaatta bulunup OLTACILARDER üyesi olmak için evraklarını yönetimimize ulaştırması bizleri fazlası ile memnun etmiştir.
Bu katılımların devamının geleceğinden şüphem yoktur.

Düzce için istenilen güce ulaştığımızı düşünüyorum.
Saygı ve selamlarımla...

Alıntı:
Abanticus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Değerli Arkadaşlarım.......

Oltacılar forum’a üye olduğum tarihten bu yana katıldığım ilk organizasyonda doğru platformda olduğumu anlamış bulunmaktayım. Bireysel olarak sürdürdüğüm çabalarıma bundan böyle OLTACILARDER çatısı altında devam etmek istiyorum.

Ülkemiz Amatör balıkçılığının gelişmesi uğruna baş koymuş değerli misafir ve Düzce’li arkadaşlarım ile bir arada olmaktan büyük mutluluk aldığımı en içten duygularımla belirtmek isterim.

Saygıdeğer Düzce’li arkadaşlarım, düzenlemiş olduğunuz organizasyon çok mükemmeldi. Sıcakkanlılığınız, dostluğunuz ve misavirperverliğiniz için çok teşekkür ederim

Saygı ve Sevgilerimle

Erol Örkcü

M.Serkan İNANÇ isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.12.09, 08:58   #16
Abanticus

Abanticus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üye Adı: Erol ÖRKCÜ
Memleket:İstanbul
En İyi Avı:
Referans:
Abanticus will become famous soon enoughAbanticus will become famous soon enough
Değerli Arkadaşlarım

Günümüzde sivil toplum kuruluşlarının tartışmasız etkinliği çerçevesinde, ülkemiz amatör balıkçılığın korunması ve geliştirilmesi mümkün olacaktır. Amatör balıkçılığa ve doğanın korunmasına gönül vermiş kişilerin, derneklerin güçlendirilmesi ve bireysel çalışmaların daha etkin olabilmesi için, sivil toplum kuruluşların üye olması ve bu kuruluşlar vasıtası ile aktif olarak çalışmaya devam etmeleri gerekmektedir.

Oltacılar forum’a üye olduğum tarihten bu yana katıldığım ilk organizasyonda doğru platformda olduğumu anlamış bulunmaktayım. Bireysel olarak sürdürdüğüm çabalarıma bundan böyle OLTACILARDER çatısı altında devam etmek istiyorum.

Ülkemiz Amatör balıkçılığının gelişmesi uğruna baş koymuş değerli misafir ve Düzce’li arkadaşlarım ile bir arada olmaktan büyük mutluluk aldığımı en içten duygularımla belirtmek isterim.

Saygıdeğer Düzce’li arkadaşlarım, düzenlemiş olduğunuz organizasyon çok mükemmeldi. Sıcakkanlılığınız, dostluğunuz ve misavirperverliğiniz için çok teşekkür ederim

Saygı ve Sevgilerimle

Erol Örkcü

Abanticus isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.12.09, 09:04   #17
Murat DENERİ

Murat DENERİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üye Adı: Murat DENERİ
Memleket:ANKARA
En İyi Avı: OLTACILARDER
Referans:
Murat DENERİ will become famous soon enoughMurat DENERİ will become famous soon enough
Orada bulunup yeni arkadaşlarla tanışmak tanıdıklarımızla hasret gidermek çok istiyordum fakat mümkün olmadı inşallah başka sefere. Çok güzel bir beraberlik olduğu karelerden anlaşılıyor. Aramıza yeni katılan arkadaşlara duyarlılıklarından dolayı teşekkür ediyorum. Yeni katılımlarla dahada güçlendiğimizi ifade etmek isterim. Düzceli dostları tebrik ediyorum iyiki varsınız iyiki beraberiz .
Rasgele.

Murat DENERİ isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.12.09, 09:28   #18
Tarık ERSAL
Misafir

Üye Adı:
Kan Grubu:
En İyi Avı:
Referans:
Alıntı:
M.Serkan İNANÇ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Toplantı tam anlamı ile amacına ulaşmış olmasada, sanaldan tanıştığımız bir çok dost ile karşılıklı oturup yöreye has "közde" çay eşliğinde sürdürülebilir amatör balık avcılığı adına neler yapılmalıdır sorusuna anılarlada olsa yeteri kadar yer verilmiştir.

Toplantıdan çok fazlası ile memnun olduğumu ifade edebilirim.
Eminimki Düzce'li dostların sürdürülebilir amatör olta balıkçılığı adına ellerinden geleni OLTACILARDER çatısı altında yapmaya çalışmaları, bu yola baş koyan OLTACILARDER mevcut yönetim ve üyelerinide fazlası ile mutlu edecektir.

01.09.2009 tarihinde OLTACILARDER üyelikleri kabul edilen Düzce'li dokuz amatör olta balıkçısına ilave olarak dört kişinin daha resmi müracaatta bulunmuş olması OLTACILARDER olarak Düzce ve civar illerde sürdürülebilir amatör olta balıkçılığı adına etkin bir şekilde rol alacağımızın göstergesidir.

Toplantı esnasında resmi müracaatta bulunmamış olsada İstanbul' a döndükten sonra dün foruma yazdığı aşağıdaki mesaj ile OLTACILARDER üyesi olacağını ifade eden Sayın Erol ÖRKCÜ ve sürdürülebilir amatör balık avcılığı diyince akla gelen ilk kişilerden birisi olan Düzce nüfusuna kayıtlı Sayın Tarık ERSAL' ında resmi müracaatta bulunup OLTACILARDER üyesi olmak için evraklarını yönetimimize ulaştırması bizleri fazlası ile memnun etmiştir.
Bu katılımların devamının geleceğinden şüphem yoktur.

Düzce için istenilen güce ulaştığımızı düşünüyorum.
Saygı ve selamlarımla...

Sevgili OLTACILARDER ailesi,

Bir Düzce'li olarak memleketimde gerçekleştirilen son organizasyonda fiziken sizlerle beraber olamamış olsam da, fikren yanınızdaydım.

Her ne kadar yaşanmışlığın yerini hiç bir şey dolduramasa da, Serkan Başkanın organizasyon öncesi ve sonrasındaki anlatımları ile bu birlikteliği yaşamış kadar oldum.

Bundan sonra bir OLTACILARDER Üyesi olarak amaçlarımızı gerçekleştirmek adına yanınızda ve omuz omuza olacağım için mutluyum.

Avına ve avlağına değer veren her amatöre RASTGELSİN.

Saygı ve sevgilerimle.

Alt 14.12.09, 09:37   #19
Murat DENERİ

Murat DENERİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üye Adı: Murat DENERİ
Memleket:ANKARA
En İyi Avı: OLTACILARDER
Referans:
Murat DENERİ will become famous soon enoughMurat DENERİ will become famous soon enough
Alıntı:
Tarık ERSAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sevgili OLTACILARDER ailesi,

Bir Düzce'li olarak memleketimde gerçekleştirilen son organizasyonda fiziken sizlerle beraber olamamış olsam da, fikren yanınızdaydım.

Her ne kadar yaşanmışlığın yerini hiç bir şey dolduramasa da, Serkan Başkanın organizasyon öncesi ve sonrasındaki anlatımları ile bu birlikteliği yaşamış kadar oldum.

Bundan sonra bir OLTACILARDER Üyesi olarak amaçlarımızı gerçekleştirmek adına yanınızda ve omuz omuza olacağım için mutluyum.

Avına ve avlağına değer veren her amatöre RASTGELSİN.

Saygı ve sevgilerimle.

Tarık abi seni Oltacılar Der üyesi olarak aramızda görmek omuz omuza mücadelede olmak bizleri fazlası ile memmun etdi aramıza hoş geldin.

Murat DENERİ isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.12.09, 10:11   #20
Tarık ERSAL
Misafir

Üye Adı:
Kan Grubu:
En İyi Avı:
Referans:
Alıntı:
Murat DENERİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Tarık abi seni Oltacılar Der üyesi olarak aramızda görmek omuz omuza mücadelede olmak bizleri fazlası ile memmun etdi aramıza hoş geldin.

Murat kardeş,

Teşekkür ediyorum.

Ancak henüz resmen OLTACILARDER Üyesi değilim.
O yüzden "olacağım için mutluyum" dedim.

Yine de şimdiden hoş buldum diyebilirim.

Varlığım ile derneklerimizin amaçlarına katkı sağlayabilirsem çok daha mutlu olacağım.

RASTGELE-DER Kurucu Üyesi olduğum gibi, Sinop MERKODER'in (Mersin Balıklarını Koruma ve Yaşatma Derneği) de eski bir üyesiyim.
Yakın zamanda K.Maraş KAHRAMANLAR DERNEĞİ ve G.Antep OLTA-ÇEVRE DER'e üye oldum.

OLTACILARDER'e üyelik için müracaatımın yanı sıra Kocaeli KAMADER, Sakarya SAMADER ve Uşak USOBDER'e de müracaat ettim ve üye olmayı beklemekteyim.

Yeni derneklerin oluşumlarına ve/veya dernek üyeliğine teşfik ile kişisel olarak uğraşırken "kendim neden amaçları amacıma uyan derneklere üye olmuyorum?" dedim.

Ve başladım bu işe.

Şiddetle de tavsiye ediyorum.

NOT:
Maddi durum elverdiğince diğer derneklere de üye olmak istiyorum.

Saygı ve sevgilerimle.

RASTGELSİN.

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Sponsorlar