Anasayfaya Git!

Go Back   Balık Avı ve Amatör Balıkçılık Oltacılar.Com Bölge Grupları & Organizasyonlar Oluşturulan Gruplar

Uyarılar

HEM KENDİ SAĞLIĞIN HEM DE AİLE BİREYLERİNİN SAĞLIĞI İÇİN EVDE KAL, SAĞLIKLI KAL

Oluşturulan Gruplar Oluşturulmuş Gruplar

Seçenekler Stil
Prev önceki Mesaj   sonraki Mesaj Next
Alt 17.04.09, 01:10   #1
TRESUL1657
Üye

TRESUL1657 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üye Adı: RESUL BOZKAYA
Memleket:bursa osmangazi/demirtaş
Kan Grubu: A Rh (+)
En İyi Avı: www.oltacilar.com dostları
Referans:
TRESUL1657 will become famous soon enoughTRESUL1657 will become famous soon enough
BURSA TAKIMI BULUŞTUK...

Tarih : 15 / 04 /2009
Yer : Yeşil çay bahçesi

Uzun zamandır şöyle bir araya gelipte görüşme fırsatı bulamadığımız Bursa takımını az ama öz bir mevcutla toplamayı nihayet başardık. Bu toplantıya kadar hep birimizin işi çıkıyor ve toplantı hayalimiz suya düşüyordu bu sefer yine işi olupta mazeret bildirerek gelmeyenler oldu ama gelenlerde bize yetti aslında ( outlaw_26) Ahmet işyerime geldi ve toplantıyı yapmayı düşündüğümüz Yeşil camii arkasındaki çay bahçelerinden birine doğru beraberce yola çıktık bahçelerden biri diyorum çünki (TR16AVCI) Cahit abide oraya gelecekti orada buluşup güzel bir yerde sohbet edecektik biz oraya vardığımızda daha erken olduğundan tarihi mekanların etrafında turlarken bir iki karede fotoğraf alma imkanımız oldu Bu arada Cahit abide geldi ve 3 kişi olduk. Cahit abi gelirken Siteye yeni sayılır üye olan aslen Kayserili olup bursada okumakta olan (emrepasa) Emre' yede haber vermiş derken oda geldi, hemen akabinde (meco16) Mehmet abi ile Yeşilin güzel mekanlarından Çelebi Han da oturmaya karar verdik kafam işyerinden gelen telefona takılı halde iken benim için çok keyifli bir sohbet olduğunu söyleyemem kendi adıma çünki saat 21:00 a kadar beraber olabilecektim arkadaşlarımla bu seferde benim işim çıkmıştı ve onları yanlız bırakacaktım ama o ana kadar Cahit abi bir yandan Mehmet abi bir yandan aramıza yeni katılan ama sanki hep bu takımda varmış gibi bizlerle sohbet eden Emre kardeşimin muhabbetine doyamadım desem yalan olmaz ne yazıkki saat19:30 gibi buluşmuştuk ve 1,5 saat sugibi geçmiş saat 21:00 olmuştu bile Arkadaşlarımdan müsaade isteyip aşağıdaki bir kaç kare fotoyu çektikten sonra ayrılmak zorunda kaldım. Ama en kısa zamanda bu birlikteliği yenilemek istiyorum ve sohbete benim kaldığım yerden devam edeceğiz inşaallah. Şimdilik benden bu kadar, ben gittikten sonra orada Cahit abi , Mehmet abi Emre ve Ahmet eminim keyifle sohbete devam ettiler, esas havadisler onlarda...

Facebook'ta Paylaş
TRESUL1657 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Sponsorlar