Anasayfaya Git!

Go Back   Balık Avı ve Amatör Balıkçılık Oltacılar.Com Bölge Grupları & Organizasyonlar Oluşturulan Gruplar

Uyarılar

HEM KENDİ SAĞLIĞIN HEM DE AİLE BİREYLERİNİN SAĞLIĞI İÇİN EVDE KAL, SAĞLIKLI KAL

Oluşturulan Gruplar Oluşturulmuş Gruplar

Seçenekler Stil
Alt 07.06.08, 22:10   #1
Eskişehir'li Fatih
Üye

Eskişehir'li Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üye Adı: Fatih Üre
Memleket:Eskişehir
Kan Grubu: 0 Rh (+)
En İyi Avı: Carp
Referans:
Eskişehir'li Fatih will become famous soon enoughEskişehir'li Fatih will become famous soon enough
Arrow Eskişehir Genç Amatörleri Buluştu...

Merhaba Saygıdeger sazancılar;

Bugün tam takım beraberdik genç amatörler (Kamil,Fatih,Ömer ve ben)olArak iŞTE fotograflar

Kamille fatih porsukta büyük ugraşlar sonucunda top cıkardılar....

Balık maceraları ve organizasyonlar konuşulan konular arasında bir numara idi.

Genç amatorler bnurada tam kadro ve fotografı ceken acelesi Olan bir abi ama Kamil ne yaptı ne etti adamı ayarladı

Kamil bu fotografta aradıgı trofeyi bulamadı nasip başka bir güneymiş

Evet sevgili sazancılar bir gün daha böyle geçti Şafakta artık ufak ufak azalıyor inşallah güzel trofelere kavuşmak ümidiyle hoşçakalın....

Facebook'ta Paylaş
Eskişehir'li Fatih isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.06.08, 22:47   #2
Yaban Avcisi
Üye

Yaban Avcisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üye Adı: Ibrahim
Memleket:Karabük Yenice (Almanyadan)
Kan Grubu: 0 Rh (-)
En İyi Avı: 2,850 Gr Gökkusagi Alabalik
Referans:
Yaban Avcisi will become famous soon enoughYaban Avcisi will become famous soon enough
Gencler Safak sayiyor ha sazan icin,güzel kareler eline saglik fatihcigim,paylasim icin tesekkürler.
Selamlar,Sevgiler.

Yaban Avcisi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.06.08, 23:03   #3
Bülent YURTERİ
Üye

Bülent YURTERİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üye Adı: Bülent YURTERİ
Memleket:BALIKESİR
En İyi Avı: Tutup saldığım balıklar
Referans:
Bülent YURTERİ will become famous soon enoughBülent YURTERİ will become famous soon enough
Alıntı:
Yaban Avcisi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Gencler Safak sayiyor ha sazan icin,güzel kareler eline saglik fatihcigim,paylasim icin tesekkürler.
Selamlar,Sevgiler.
Sevgili Fatih sizlerle gurur duyuyorum.Sizlerin bu tür faydalı ve güzel hobiler ile uğraşıp,zararlı ve gereksiz mekanlarda bulunmamanız diğer genç kardeşlerimize de örnek olmalıdır.
Amatör balıkçılık gibi çok ama çok güzel bir hobiniz olduğu için sizleri kutlar birlikteliğinizin devamını diler,gözlerinizden öperim.

Bülent YURTERİ isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.06.08, 17:12   #4
Eskişehir'li Fatih
Üye

Referans:
Eskişehir'li Fatih will become famous soon enoughEskişehir'li Fatih will become famous soon enough
Post Teşekkürler...

Alıntı:
Bülent YURTERİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sevgili Fatih sizlerle gurur duyuyorum.Sizlerin bu tür faydalı ve güzel hobiler ile uğraşıp,zararlı ve gereksiz mekanlarda bulunmamanız diğer genç kardeşlerimize de örnek olmalıdır.
Amatör balıkçılık gibi çok ama çok güzel bir hobiniz olduğu için sizleri kutlar birlikteliğinizin devamını diler,gözlerinizden öperim.
Bülent abi cok teşekkür ediyorum kahvehane gibi yerlerden bile uzak durmak buna bir örnek doganın içinde olmak varken ne gerer teşekkürler tekrar abicim hoşçakal.

Eskişehir'li Fatih isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.06.08, 12:33   #5
Eskişehir'li Fatih
Üye

Referans:
Post Teşekkürler...

Alıntı:
Yaban Avcisi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Selamlar,Sevgiler.
İbrahim abi bildigin gibi 220 lerden beri şafak sayıyorum ama geçiveriyor işte baldı Şafak 22
teşekkür ederim saygılar...

Alt 08.06.08, 13:23   #6
Fatih ÇAM
Üye

Fatih ÇAM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üye Adı: Fatih ÇAM
Kan Grubu: AB Rh (+)
En İyi Avı: Eskişehir'li Fatih :):):)
Referans:
Fatih ÇAM will become famous soon enoughFatih ÇAM will become famous soon enough
Talking ..Muhteşem Dörtlü..

Sevgili abilerim, kardeşlerim..
Hepinizi selamlıyor saygılarımı sunuyorum...
Dün gerçekten şahane bir gün geçirdik. önce fatihle buluştum.sonra dedemize yani Yahya amcamıza gitmeye karar verdik. ben o sabah sitedeydim ve Ömerle konuştum buluşalım mı biz oradayız diye. Kamil ise okuldaydı Fatih ile birlikte.. Derken dedede buluştuk. Kamil'in cebinden küçük mantarlı oltalar çıktı. Bende dedimki hadi balık tutmaya gidelim.
Suyun kenarısına vardık baktık bacak kadar sazanlar var, atlayıp duruyorlar bize inat küçük oltalarımızı salıverdik porsuğa ve o meraklı bekleyiş başladı.. orada yemek yerken muhabbet ederken ki duygularım pahabiçilemez nitelikteydi. kardeşliğin dostluğun ne kadar haz verici olduğunu hissetmemek imkansızdı..
Her dakikasıyla her saatiyle mükemmel bir gündü. Kardeşlerim Fatih'e, Kamil'e, ve Ömer'e sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Nice mutlu günlere inşallah arkadaşlar, sağlıcakla kalın

Fatih ÇAM isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.06.08, 23:04   #7
Murat DENERİ

Murat DENERİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üye Adı: Murat DENERİ
Memleket:ANKARA
Kan Grubu: A Rh (+)
En İyi Avı: OLTACILARDER
Referans:
Murat DENERİ will become famous soon enoughMurat DENERİ will become famous soon enough
Kendimi Eskişehirde hissetdim .umarım özlediğiniz trofelere kavuşursunuz rastgele

Murat DENERİ isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.06.08, 17:13   #8
Eskişehir'li Fatih
Üye

Referans:
Post Teşekkürler...

Alıntı:
star Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kendimi Eskişehirde hissetdim .umarım özlediğiniz trofelere kavuşursunuz rastgele
Murat abicim inşallah diyelım nasıp yaza umarın trofeleri burada sizlerle paylaşırız ama dedigim gibi inşallah saygı ve selamlar.

Alt 07.06.08, 23:36   #9
FedeRaL

FedeRaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üye Adı: Akın
Memleket:Tokat
En İyi Avı: www.oltacilar.com Dostluğu :)
Referans:
FedeRaL will become famous soon enoughFedeRaL will become famous soon enough
Fatih paylaşım için sağol. Senin paylaşımları anlatımından büyük haz alıyorum. Geleceğin üstadlarındansın bana göre.

FedeRaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.06.08, 17:17   #10
Eskişehir'li Fatih
Üye

Referans:
Post Teşekkürler...

Alıntı:
BaFRaLı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Fatih paylaşım için sağol. Senin paylaşımları anlatımından büyük haz alıyorum. Geleceğin üstadlarındansın bana göre.
Akın abi teşekkür ediyorum;

Bizim gibi küçük yaşta amatörlere ihtiyaçları var avlakların bilinçsiz kişilerin ellerinden kurtarmak hepsi bizim ellerimizde belki su boyunda bir amatore yardım etmek bilinçli davranılmayı ögretmek o kişilerin yapısında bir şeyler uyandırır ve derlerki belkide şu gençlere bak bu yaşta nasıl savranıyorlar yazık bana ben kuralları hiç takmıyorum ama bundan sonra inşallah onlar gibi ve hatta daha profesyonelleri olucam derler inşallah dogaya bir kişi bizler kazandırsak bu büyük mutluluk olur.

Saygı ve selamlarımla Akın abi hoşçakal.

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Sponsorlar