Anasayfaya Git!

Go Back   Balık Avı ve Amatör Balıkçılık Oltacılar.Com Bölge Grupları & Organizasyonlar Oluşturulan Gruplar

Uyarılar

HEM KENDİ SAĞLIĞIN HEM DE AİLE BİREYLERİNİN SAĞLIĞI İÇİN EVDE KAL, SAĞLIKLI KAL

Oluşturulan Gruplar Oluşturulmuş Gruplar

Seçenekler Stil
Prev önceki Mesaj   sonraki Mesaj Next
Alt 14.11.09, 22:14   #1
H.Cahit ÇİÇEK

H.Cahit ÇİÇEK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üye Adı: H.Cahit ÇİÇEK
Memleket:B U R S A / Osmangazi
Kan Grubu: A Rh (+)
En İyi Avı: www.oltacilar.com Dostluğu
Referans:
H.Cahit ÇİÇEK isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.
Yeşil Bahçe Cafe de Buluşma...

Tarih : 13/11/2009
Yer : Yeşil Bahçe Cafe
Saat : 21:00

Katılanlar :

1- (activist) Ömer EKEMEN
2- (H.Cahit ÇİÇEK) H. Cahit ÇİÇEK
3- (şukrü) Şükrü
4- (emrepasa) Emre

13/11/2009 Cuma akşamı artık kemikleşme yolunda ilerleyen Bursa Takımının toplantılarından 4. cüsünü çeşitli sebeplerden dolayı aramızda olamayan (TRESUL1657) Resul, (outlaw_26) Ahmet ve grubumuza yeni katılan Oktay kardeşimin haricinde (activist) Ömer abi ben (H.Cahit ÇİÇEK) H.Cahit, (emrepasa) Emre, ve (şukrü) Şükrü dostumla birlikte gerçekleştirdik. Evet sayı olarak azdık ama Ömer abi yi biraz üşütüp geç katılabildiğimiz toplantı en güzel yerinde sohbetin ve bilgi paylaşımının zirvesinde, nasıl geçtiğini anlamadan 23:30' a gelen saati görmemizle son buldu... Emre kardeşim bu toplantıya toplantıyı yaptığımız yerle arası yaklaşık 30 km mesafededen geliyordu ve daha gece kalırsak Emrenin geri dönüşü bu anlamda problem olacaktı. Saat 21:00 da buluşma noktasına geldiğimde Ömer abiyi sanırım birazda üşümüş bir şekilde orada hazır buldum sanki muhabbete kısa bir ara vermişiz gibi hemen koyu bir sohbete başladık, Bu arada Şükrü kardeşimde aramıza katıldı. Ömer abi tatlısu avında kullanmak için (sazan için) yaptığı boilinin hamurundan numune getirmişti. Şükrü ile birlikte inceledik biraz ve ikimizinde ortak görüşü tam not' tu renk ve içeriği bakımından sazanda oldukça verim alınabilecek bir karışım yapmıştı Ömer abi, Ömer abinin avlanacağı sazan avlağındaki sazanlar çok ama çok şanslı böylesine özenerek yapılmış boililerin tadına bakacaklar vee...

Dedim ya muhabbet o kadar koyulaşmıştıki Emrenin geldiğini bile yanımızda bitince farkettik, derken sobete 4 lü devam etmeye başladık konuştuk söyleştik benim Deniz mini orga yaptığım takımlardan birkaçını yanımda getirmiştim onları inceledik avlanma yöntemleri ve deniz, tatlı su avcılığı için gidilebilecek yerlerin adreslerinden tutunda avlanacak balığa kullanılacak yem takım zamana kadar aklımıza ne geldiyse döktük ortaya. Bu arada sohbetin biraz hız kestiği bir anda izin isteyip aramızdan ayrılan Şükrü kardeşimin aklı bizde kalmış olmalı ki dayanamayıp geri geldi, muhabbete kaldığımız yerden aynen devam dedik. Bence bir öncekinden daha çok şeyin konuşulduğu fikir alış verişinde bulunulduğu çok güzel bir toplantı oldu. Bu arada arkadaşlar sigarayı bırakmak için iyi bir fırsat bulduk sanırım bu toplantılara devamla üşümemek için Cafenin içine girmek zorunda kalacağız ve biliyorsunuz hesabı kişi başı 62 TL olarak ödememek için SİGARAYA HAYIR...

Dedik birkaç kare alıp bu toplantıyı ölümsüzleştirelim fotoğraf makinesini çıkardım çıkarmasınada, o foto çekecek enerjiyi çıkaramadı. Yine ne varsa eski toprakta var vallahi neyseki Ömer abi yetişti imdadımızada onun cep telefonuyla 2 kare alabildik.

Eee benim gibi 117 kg lik ufak tefek biriyle bu poz bu resim ancak böyle olur köşede emreyi sıkıştırmışız, onunda hiç sesi soluğu çıkmadı, çıkamadı...

Katılamayan arkadaşlarımın geçerli mazaretleri vardı ama yinede bu sohbetten istifade edebilme imkanını o gece için kaçırdılar ne yapalım sağlık olsun. Önümüzdeki günlerde yapmayı düşündüğümüz bir tatlı su mini orgunun temel hatlarınıda ortaya çıkardığımız, bence çok güzel geçen bu toplantının devamını dileyerek ve en kısa sürede tekrar buluşmak dileklerimizle evlerimizin yolunu tuttuk. Katılan tüm dostlarıma teşekkürü bir borç biliyorum sağ olun var olun ayaklarınıza yüreğinize sağlık, Ömer abi seni istemeden biraz üşüttüğümüz için özür diliyorum hakkını helal et abi...

Facebook'ta Paylaş
H.Cahit ÇİÇEK isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Sponsorlar