Anasayfaya Git!

Go Back   Balık Avı ve Amatör Balıkçılık Olta Malzemeleri Misinalar

Uyarılar

HEM KENDİ SAĞLIĞIN HEM DE AİLE BİREYLERİNİN SAĞLIĞI İÇİN EVDE KAL, SAĞLIKLI KAL

Misinalar Hangi balığa ne tür misina kullanmak gerekir, hangi kalınlıkta kullanmak gerekir. Renk tercihi önemli mi? Hepsi İçeride...

Seçenekler Stil
Alt 26.03.12, 18:17   #21
Musa ERCİYAS

Musa ERCİYAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üye Adı: Musa ERCİYAS
Memleket:Ankara' nın Dikmen' i
Kan Grubu: B Rh (+)
En İyi Avı: OLTACILARDER Dostluğu
Referans:
Musa ERCİYAS will become famous soon enoughMusa ERCİYAS will become famous soon enough
Alıntı:
Yasin ÖZTÜRK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Her sezon başımı????
Babam eskisi kadar balığa gitmiyor artık, 80 li yıllarda aldığı makina ve üzerine sarılı misina hala yenilere taş çıkarır cinsten harika durumdalar kamışını ise geçen sene ben kazara kırmıştım, yirmi yılı aşkın süredir sapasağlam duran misina varken neden her sezon değiştirmek gerek anlayamadım???
Yasin kardeşim üzülmemek için,tabiki kulanabilirsin saglamsa güveniyorsan,benim tavsiyem söyleki,çok defa oldu sende oldumu bilmem,eski misinayla avlanırken çat koptu ve çogu kez balık kaçtı üzüldüm.Ayrıca ucundaki sahte yemde gitti.Hatta bir seferinde balıgın agzında gitti çok üzüldüm,nasıl yemlenecek diye.İşte bu yüzden zaten misinalar ucuz eskisi gibi degil,ip misinalar hariç onlar çok pahalı..

Musa ERCİYAS isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.03.12, 20:20   #22
Yasin ÖZTÜRK

Yasin ÖZTÜRK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üye Adı: Yasin Öztürk
Memleket:Kızılcahamam/ANKARA
Kan Grubu: AB Rh (+)
En İyi Avı: 1 metre sazan 2 metre turna 3 metre perch
Referans:
Yasin ÖZTÜRK is on a distinguished road
Alıntı:
Musa ERCİYAS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yasin kardeşim üzülmemek için,tabiki kulanabilirsin saglamsa güveniyorsan,benim tavsiyem söyleki,çok defa oldu sende oldumu bilmem,eski misinayla avlanırken çat koptu ve çogu kez balık kaçtı üzüldüm.Ayrıca ucundaki sahte yemde gitti.Hatta bir seferinde balıgın agzında gitti çok üzüldüm,nasıl yemlenecek diye.İşte bu yüzden zaten misinalar ucuz eskisi gibi degil,ip misinalar hariç onlar çok pahalı..
Musa abi tabiki üzülmemek için başlık ip misina olunca garibime gitti???
İp misina değilde normal misinalara ise bence hiç gerek yok av bitince en son bez yardımıyla kurulayarak sararsak ömrünü uzatabiliriz, bilmem yanlışmıyım???

Yasin ÖZTÜRK isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.04.12, 19:58   #23
ozan07
Üye

ozan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üye Adı: Ozan
Memleket:Antalya
Kan Grubu: A Rh (+)
En İyi Avı:
Referans:
ozan07 will become famous soon enoughozan07 will become famous soon enough
3 yıldır kullanıyorum spiderwire stealth yakında da değiştirmeyi düşünmüyorum. mono misinaları ise her sezon başı değiştirirdim. bu çok masraflı olduğu için örgüye geçtim ve iyiki de geçmişim. iyi bir örgü alırsanız tatlı suda 5 belki daha fazla kullanabileceğinize eminim.

ozan07 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Sponsorlar