Anasayfaya Git!

Go Back   Balık Avı ve Amatör Balıkçılık Derneklerimiz ve Faaliyetleri OLTACILARDER

Uyarılar

HEM KENDİ SAĞLIĞIN HEM DE AİLE BİREYLERİNİN SAĞLIĞI İÇİN EVDE KAL, SAĞLIKLI KAL

OLTACILARDER Doğa ve Çevre Dostu Amatör Oltacılar Derneği

Seçenekler Stil
Alt 15.06.17, 11:28   #1
OLTACILARDER

OLTACILARDER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üye Adı: OLTACILARDER
Memleket:ANKARA
Kan Grubu: AB Rh (+)
En İyi Avı: OLTACILARDER
Referans:
OLTACILARDER will become famous soon enoughOLTACILARDER will become famous soon enough
OLTACILARDER İftarı Gerçekleşmiştir

Sofralar insanları bir araya getiren güzide yerlerden biridir...
Hele ki Ramazan sofraları...
Biri pideyi, biri çorbayı, biri tatlıyı hazır eder, aslolan paylaşmaktır güzel anları.
Vakit gelip yanınca kandiller başlar terbiye edilmiş nefislerin bayramı...

YÖNETİM KURULU ÜYELERİMİZ

İftar etkinliğimiz iftar saatinden önce bir araya gelen misafirlerimizin bir arada sohbet ederek toplanması ile başlamış akşam ezanının okunmasıyla oruçlar Allah'ın kabul etmesi dilekleriyle açılmıştır.

Sonrasında kısa bir hoş geldiniz konuşması yapan Yönetim Kurulu Başkanımız sözü Daire Başkanlarımız ve ASOF Yönetim Kurulu Başkanımıza bırakmış Amatör Olta Balıkçılığını ilgilendiren güncel konular konuşulmuştur.

Bunlardan ilki KÖPRÜKÖY'den başlayıp KAPULUKAYA kapaklarına kadar olan avlak sahamızın kiralanması ve bu kiralama sonucunda amatör olta balıkçılarının yaşayacağı problemler dile getirilmiş ve çekincelerimiz Daire Başkanlarımızla konuşulmuştur.
İkinci konu olarak Kurtboğazı barajında ilçe teşkilatının sabah saatlerinde gerçekleştirdiği yasa dışı avcılık yapan kişilere yönelik yaptığı denetimlerde şahısların cezalandırılmış olması ve giderek yaygınlaşan bu uygulamaların amatörler tarafından dikkatle takip edildiği konuşulmuştur.
Son olarak kiralanmış içsularda gerçekleşecek amatör amaçlı avcılık etkinliklerinin hafta tatili cumartesi ve pazardan farklı günler olan vatandaşların yaşadığı sıkıntılar daire başkanlarımıza iletilmiştir.

Güzel sohbetlerle tatlanan çaylar içilirken 2014- 2017 döneminde yönetim kurulunda görev alarak derneğimize ve sürdürülebilir amatör olta balıkçılığına destek veren Yönetim Kurulu Eski Üyeleri Mesut KOÇAK ve Hakkı HARMANCIK'a plaket ve teşekkür belgelerini Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. İbrahim YILDIZ ve Genel Sekreterimiz Sn. Ali Engin ÇELEBİ takdim etmiştir.

Bu sene 9.'sunu düzenlediğimiz yarışmamızda görev alan Volkan PELİT'e , Deniz YERLİKAYA'ya; Kötü hava koşullarında yarışmamızda bir canın kurtulmasını sağlayarak kahramanlık örneği gösteren Taner IŞIK'a teşekkür belgelerini Yönetim Kurulu Başkanımız takdim etmiştir.

Yine yarışmamızda bizlere her zaman destek olan Murat YENİÇERİ (Utku Yapı Denetim)'ye Yarışma anısına Kupa ve Teşekkür belgesini Yönetim Kurulu Başkanımız ve Genel Sekreterimiz takdim etmiştir.

Yarışma sponsorlarımızdan gelen hediyelerin bir kısmı yapılan çekilişle dağıtılmıştır ve organizasyonunu Arif TUTGUN'un yapmış olduğu Mogan Bıçak Sponsorluğunda bir adet bıçak açık arttırmaya sunulmuş ve dernek üyelerimizin desteği ile birçok etkinliğimizde bizlerin yanında olmuş Recep TEKELİ bıçağın sahibi olmuştur ve bıçağı kendisine Yönetim Kurulu Üyemiz Mustafa Serkan İNANÇ Takdim etmiştir.

Bu güzel akşamda aynı duaya amin diyerek iftar sofrasını bizlerle paylaşan başta Balıkçılık ve Su Ürünleri Genel Müdürlüğü (BSGM) Avcılık Ve Kontrol Daire Başkanlığı Daire Başkanı V. Sn. Melih ER'e, Kaynak Yönetimi Ve Balıkçılık Yapıları Daire Başkanlığı Daire Başkanı Sn. Ramazan ÇELEBİ'ye, İdari İşler Ve Koordinasyon Daire Başkanlığı Daire Başkanı Sn. Ali KILIÇ'a , Amatör Ve Sportif Olta Balıkçılığı Federasyonu (ASOF) Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Mustafa Serkan İNANÇ'A, üyelerimize, tüm amatör balıkçı dostlarımız ve ailelerine ve de Halisin Yeri Alabalık Restaurant personeline teşekkürü borç biliriz.

Bizlerle aynı sofrayı paylaşmayı isteyip yanımızda olamayan dostlarımıza ve ailelerine her anı bayram tadında nice iftarlar dileriz.

Saygı ve Selamlarımızla,

Doğa ve Çevre Dostu Amatör Oltacılar Derneği
Yönetim Kurulu

Facebook'ta Paylaş
OLTACILARDER isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16.06.17, 13:16   #2
baytek

baytek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üye Adı: Bayram TEKELİ
Memleket:Ankara
Kan Grubu: 0 Rh (+)
En İyi Avı: Kırmızı benekli alabalık (dere alası)
Referans:
baytek will become famous soon enoughbaytek will become famous soon enough
Güzel bir iftar yemeğiydi.Tüm katılımcılara teşekkür ederiz.Emeği geçen herkesin ellerine sağlık....

baytek isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16.06.17, 13:59   #3
Murat YENİÇERİ

Murat YENİÇERİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üye Adı: Murat YENİÇERİ
Memleket:ANKARA
Kan Grubu: A Rh (+)
En İyi Avı: 95 CM TURNA (6 KG)
Referans:
Murat YENİÇERİ will become famous soon enoughMurat YENİÇERİ will become famous soon enough
Katılan ve emeği geçen herkese teşkkürler,güzel bir akşamdı...

Murat YENİÇERİ isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17.06.17, 23:04   #4
Deniz YERLİKAYA

Deniz YERLİKAYA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üye Adı: Deniz Yerlikaya
Memleket:Ankara
Kan Grubu: 0 Rh (+)
En İyi Avı: Yakala-Bırak
Referans:
Deniz YERLİKAYA is on a distinguished road
Güzel Bir akşam oldu emeği geçen herkese teşekkür ederim..

Deniz YERLİKAYA isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.06.17, 11:57   #5
Musa ERCİYAS

Musa ERCİYAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üye Adı: Musa ERCİYAS
Memleket:Ankara' nın Dikmen' i
Kan Grubu: B Rh (+)
En İyi Avı: OLTACILARDER Dostluğu
Referans:
Musa ERCİYAS will become famous soon enoughMusa ERCİYAS will become famous soon enough
Başka bir iftara davetliydim aranızda olamadım ama kalbim sizlerleydi iyiki varsınız..

Musa ERCİYAS isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Sponsorlar