Anasayfaya Git!

Go Back   Balık Avı ve Amatör Balıkçılık Oltacılar CAFE Diyar Diyar Türkiye'm...

Uyarılar

HEM KENDİ SAĞLIĞIN HEM DE AİLE BİREYLERİNİN SAĞLIĞI İÇİN EVDE KAL, SAĞLIKLI KAL

Diyar Diyar Türkiye'm... Oltacilar.com Üyeleri Yaşadıkları İli, İlçeyi, Kasabayı veya Köyü Bu Başlık Tanıtıyor. Sizde Yaşadığınız Yeri Burada Bizimle Paylaşabilirsiniz...

Seçenekler Stil
Alt 02.01.12, 10:03   #21
Erhan KIZILTAŞ
Üye

Üye Adı: Erh10
Memleket:Ankara
Kan Grubu: 0 Rh (+)
En İyi Avı: Aynalı Sazan 2,5 Kg
Referans:
Erhan KIZILTAŞ is on a distinguished road
Alıntı:
Erkan UZUNER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yazık hala aynı yerdesin. Ama umutluyum senden. Kazanım adına. Kazanıcaz seni ....
Arkadaşlar bütün OLTACILARDER ve www.oltacilar.com üyelerinin affına sığınarak bu mesajımı yazıyorum.
İyi dostluklar kavgayla başlar diye bir laf vardır. Umarım beni de bu edepsiz ve düzeysiz tartışmayı yarattıktan sonra affeder bağrınıza basarsınız. Olayların bildiğimden çok daha farklı ve çok daha çıkarcı geliştiğini öğrenmemin hemen ardından bu özür yazısını yazmayı kendime borç bildim. Özellikle kendisine karşı saygısızca davrandığım Erkan UZUNER başta olmak üzere bu konuyu okuyup okumayan veya kendini zor tutup mesaj yazmayan herkese sabrından dolayı teşekkür eder, özür dilemeyi borç bilirim. Bu konuya cevabı yazanın kim olduğunu ve nasıl bir yapıya sahip olduğunu bilmediği bir karakteri kazanma çabaları için minnettarlığımı bildirmek isterim.

Saygılarımla

Erhan KIZILTAŞ

Erhan KIZILTAŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.01.12, 10:11   #22
Ahmet ŞENOL
Üye

Ahmet ŞENOL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üye Adı: Ahmet Şenol
Memleket:Ankara/Batıkent
Kan Grubu: A Rh (+)
En İyi Avı:
Referans:
Ahmet ŞENOL is on a distinguished road
Sevgili arkadaşlar;

Ben ve erhan aynı işyerinde çalışan iki arkadaşız. Erhanın yazısını ve söylediklerini benim içinde kabul edin. Bende sizlere özrü bir borç biliyorum. İnşallah bu sene bizde derneğe üye olup aileye tam olarak katılacağız. Erkan Bey'in sabrına hayran kaldım. Tekrar tekrar özür dilerim. İnanın çok mahçubum

Saygı ve sevgilerle

Ahmet Şenol

Ahmet ŞENOL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.01.12, 10:11   #23
n/a
Misafir

Üye Adı:
Kan Grubu:
En İyi Avı:
Referans:
Alıntı:
ErXaN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşlar bütün OLTACILARDER ve www.oltacilar.com üyelerinin affına sığınarak bu mesajımı yazıyorum.
İyi dostluklar kavgayla başlar diye bir laf vardır. Umarım beni de bu edepsiz ve düzeysiz tartışmayı yarattıktan sonra affeder bağrınıza basarsınız. Olayların bildiğimden çok daha farklı ve çok daha çıkarcı geliştiğini öğrenmemin hemen ardından bu özür yazısını yazmayı kendime borç bildim. Özellikle kendisine karşı saygısızca davrandığım Erkan UZUNER başta olmak üzere bu konuyu okuyup okumayan veya kendini zor tutup mesaj yazmayan herkese sabrından dolayı teşekkür eder, özür dilemeyi borç bilirim. Bu konuya cevabı yazanın kim olduğunu ve nasıl bir yapıya sahip olduğunu bilmediği bir karakteri kazanma çabaları için minnettarlığımı bildirmek isterim.

Saygılarımla

Erhan KIZILTAŞ
Sevgili Erhan,
Göstermiş olduğun sorumluluk bilinci ve hassasiyetin için teşekkür ederim.
Öncelikle www.oltacilar.com ailesine hoş geldin. Umarım bundan sonra seni OLTACILARDER çatısı altında aramızda görürüz.

Alt 02.01.12, 10:14   #24
Erhan KIZILTAŞ
Üye

Üye Adı: Erh10
Kan Grubu: 0 Rh (+)
En İyi Avı: Aynalı Sazan 2,5 Kg
Referans:
Erhan KIZILTAŞ is on a distinguished road
Elbette!! En yakın zamanda OLTACILARDER çatısı altında beraber olmayı ben de çok isterim tekrar sevgi ve saygılarımla.

Erhan KIZILTAŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.01.12, 10:17   #25
n/a
Misafir

Üye Adı:
Kan Grubu:
En İyi Avı:
Referans:
Alıntı:
asenol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sevgili arkadaşlar;

Ben ve erhan aynı işyerinde çalışan iki arkadaşız. Erhanın yazısını ve söylediklerini benim içinde kabul edin. Bende sizlere özrü bir borç biliyorum. İnşallah bu sene bizde derneğe üye olup aileye tam olarak katılacağız. Erkan Bey'in sabrına hayran kaldım. Tekrar tekrar özür dilerim. İnanın çok mahçubum

Saygı ve sevgilerle

Ahmet Şenol
Aileye hoş geldin Ahmet..

Alt 02.01.12, 13:54   #26
Peker KAYA

Peker KAYA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üye Adı: Peker KAYA
Kan Grubu: B Rh (+)
En İyi Avı:
Referans:
Peker KAYA will become famous soon enoughPeker KAYA will become famous soon enough
Yazmak ihtiyacı duydum.Çünkü ?
Hatayı bilipte kabullenmek büyüklüktür. Sizin gibi arkadaşlarla bizler dahada büyüyeceğiz aramıza tekrar hoş geldiniz der sevgiyle kucaklarım.
Erkan sana ne diyeyim bilmem. Bu iki kardeşimizi kazandığın için seninle gurur duyuyorum ve alnından öpüyorum.
Saygılar.

Peker KAYA isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.01.12, 15:48   #27
n/a
Misafir

Üye Adı:
Kan Grubu:
En İyi Avı:
Referans:
Alıntı:
peker_kaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yazmak ihtiyacı duydum.Çünkü ?
Hatayı bilipte kabullenmek büyüklüktür. Sizin gibi arkadaşlarla bizler dahada büyüyeceğiz aramıza tekrar hoş geldiniz der sevgiyle kucaklarım.
Erkan sana ne diyeyim bilmem. Bu iki kardeşimizi kazandığın için seninle gurur duyuyorum ve alnından öpüyorum.
Saygılar.
Teşekkür ederim Peker abim.

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Sponsorlar