Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08.07.08, 21:23   #11
Eskişehir'li Fatih
Üye

Eskişehir'li Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üye Adı: Fatih Üre
Memleket:Eskişehir
Kan Grubu: 0 Rh (+)
En İyi Avı: Carp
Referans:
Eskişehir'li Fatih will become famous soon enoughEskişehir'li Fatih will become famous soon enough
Arrow Gizemli bir avlakta yaşanan mutlu günler.....

Merhabalar görüntüleri yüklüyecektim ama balık balık durmuyoruz bugun gidecektık arıza cıktı bendende bazı fotograflar dıyorum 3 günün içinden..........

Daha yeni gelmenın avlaktan daha bılgı alamamanın hazırlıkları var acaba bu sene nasıl olucak dıye ama amator baskısı cumartesi arttı artı olarak balıgın daha tam olarak havyarı bırakmadıgından %100 bir bilgim oldu hazırlık cabaları...

Arkadaki keçiye dıkkat böyle bir görüntü zor yakalanır.....

Gece ateşin başında yanınızdaki amatorlerle dostluk başkadır ateşin başında sıcak bir çay ve anlatılan konular ayrıcalıktır.

İki Fatih'ler Gece saat 3 sanırım ateşin başında güzel bir anı.

Sallama (dip oltası)atamadan yapamadım ufak yarımlık çapaklar geldi genellıkle onlarıda saldık yuvalarına...

Bize yakışan buydu ,yakışanı yaptık.....

Arkada güneş yeni dogarken ve bizim takımlar......

Sezonun ilk trofelerinden biri inşallah ileriki zamanlarda daha byüklerinle beraber olmak ümidiyle....

Veee İşte avlak dostlugu deriz ya bu kareden belli olur oltacılardan gürkan abim ziyaretimize geldi yanımızda avlanan bir isim ise sitemizden OLTADASAZAN isimli osman abimizdi gece boyu güzel bir muhabbet vardı ....

İşte bir amator balıkcının olmazsa olmazı çadır.

Oltaların başında beklerken hava gündüzde olsa serin ve soguktu şaşırdım ama mekanın herzamankı havasıydı....

Makaralıyı suya atarken kurşunun orada ise dikketinizi çekerse pva bag sistem var içinde biraz yem ama kamışın atarı yuksek olması lazımki uygun bir düzenek saglaya bılelım heleki rüzgara karşı oynuyorsak....

Ve dönüş vakti artık gelmişti son hazırlıklar yapıldı.

Herşey cok güzeldi bent i karşımıza almıştık rüzgar tam karşıdandı balıgın en sevdigi hava idi ama malesef fazlasıyla olmadı 3 kılo veya üzeri bir düz sazan kaçırdık kepçeye almaya az bir mesafa kalmışken saglık olsun birdahaki sefere diyelım

Avlak bilgileri;

Kullanılan yem;küçük yemlik balık(sezon açılışında faydalı olacagını bılıyordum fazla olmasada isere etti)yanısıra mısırada agırlık%25 mısır kullandım
Tarih;04-06temmuz 2008
Hava sıcaklıgı;fazla sıcak bir hava yoktu 30felandı diyelım(belkı daha az)
Ana beden misina;Daiwa siyah yeşil oranlı 0,37lik 20lb
Saçak köstek takımı;Yo-zuri mirage 0.35
İğne takımı;saseme 0/3yemlık balık için-Owner kaizu papagan mısır için--Mustad ultra point sarı renk mısırda kullandım
Alınan balık;1,5 ile 2 kg arası

Şimdilik bu kadar hoşçakalın sevgili sazancı dostlar......

Konu Eskişehir'li Fatih tarafından (08.07.08 Saat 21:28 ) değiştirilmiştir.
Eskişehir'li Fatih isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla