Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07.02.12, 17:38   #4
Melih Başkan
Üye

Melih Başkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üye Adı: Melih Başkan
Memleket:Ankara
Kan Grubu: A Rh (+)
En İyi Avı: Turna
Referans:
Melih Başkan is on a distinguished road
Merhaba kardeşim çok güzel ve önemli bir konuya değinmişsin öncelikle seni tebrik ederim.
Bende geçmişe dayalı kafamda yamış olduğum analizde ortaya çıkanları sizlerle paylaşmak istedim.Genellikle sahte suya ilk düşme anında balığa yakalanmıştır.Kimi zaman suya düşme anından birkaç saniye sonra turnanın hamlesiyle karşı karşıya kalmıştır,çok nadir olarak sahtenin suya düşme anından sonra kıyıya yaklaşırken yolda balığa atladığına şahit oldum.Tabiki bu her zaman böyle olacak diye birşey yok,tam tersi bir durumlada karşılaşabiliriz.Sonuçta karşımızda canlı bir varlık var ne zaman ne yapacağı belirli değildir.
Bunlara ek olarak oltamızın ucunda ne olduğunun önemi çok büyüktür,sahtenin yaptığı manevra,dalış mesafesi ve ağırlığıda makinamızı nasıl saracağımız konusunda bize yardımcı olur.
Hernekadar'da basit gibi görünsede beceri ve el alışkanlığı istemektedir.Her zaman bir bütün olarak ele alıp iğnesinden sahtesine,makinasına,kamışına ve misinasına kadar ölçüp biçmek gerekir diye düşünüyorum.

Saygılarımla

Melih Başkan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla