PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : pelitözü

bursa 16
02.05.11, 13:47
arkadaşlar sezon acılınca bilecik pelitözüne gitmek istiyorum acaba serbestmi dışarıdan gelenlere jandarmanın balık tuturmadığını duydum acaba doğrumu.

Ali Demir
Bursa/Kestel

Bülent YILMAZ
02.05.11, 15:22
arkadaşlar sezon acılınca bilecik pelitözüne gitmek istiyorum acaba serbestmi dışarıdan gelenlere jandarmanın balık tuturmadığını duydum acaba doğrumu.

Ali Demir
Bursa/Kestel

Ali Amcam Kimden Duymuşsan Yanlış Duymuşsun...

Biz daha 2 hafta önce 24 Nisan'da oradaydık Turna İçin...

Link Aşağıdadır Amcam...

http://www.oltacilar.com/kutahya-takimi-bilecik-eglencesi-ayazda-hemi-de-t9322.html?&highlight=bilecik

Nuri ERTİK
02.05.11, 19:24
Sadece yasa dışı avlananın canını yakıyorlar ki bu çok güzel.Yoksa usulünce ve sezonunda avlanana herhangi bir engek çıkmıyor.
Turna mevsimi sazan ve yayın yakalamaya çalışanlar ve yakalayanlar oluyor.Ağ vs, çok olta atma gibi durumlarda kesinlikle affetmiyorlar.
Jandarma orada son derece güzel çalışıyor.
Ama dışardan gelen avlanamaz vs gibi bir durum yok.

mehteran
02.05.11, 20:38
Külliyen yalan söğlemişler, yeterki amatör olarak bilinçlice av yapın, kimse birşey diyemez... Cendermenin orda olması bizim açımızdan çok iyi.. Ağcılara ve sazancılara bazen zurna bazende klarnet çaldırıyorlar.

Beretta43
02.05.11, 20:53
Söz de 24 Nisan'da bizden birileri de çalacaktı Pelitözü' nde zurna' yı,
Hayırlısı ne diyelim...

Bülent YILMAZ
02.05.11, 22:53
Söz de 24 Nisan'da bizden birileri de çalacaktı Pelitözü' nde zurna' yı,
Hayırlısı ne diyelim...

İsmail Abim Taşları Bana Doğru Yolluyorsun...:D:D:D

bursa 16
04.05.11, 09:12
Sadece yasa dışı avlananın canını yakıyorlar ki bu çok güzel.Yoksa usulünce ve sezonunda avlanana herhangi bir engek çıkmıyor.
Turna mevsimi sazan ve yayın yakalamaya çalışanlar ve yakalayanlar oluyor.Ağ vs, çok olta atma gibi durumlarda kesinlikle affetmiyorlar.
Jandarma orada son derece güzel çalışıyor.
Ama dışardan gelen avlanamaz vs gibi bir durum yok.

nuri kardeşim bilgiledirdiğin için teşekkür ederim sazan sezonu acılınca oraya gideceğim şimdiye kadar hiç gitmedim. selamlar