PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kediden İnsanlara Ders!...

sazan58
20.04.10, 17:22
yoruma,söze gerek yok !!!

http://haber.mynet.com/detay/yasam/sokak-kedisinin-drami/506966

http://video.mynet.com/habervideo/Kediden-insanlara-hayat-dersi/505402

Fedai ERDEM
20.04.10, 22:11
Kakikaten kelimelerin yetersiz kaldığı anlardan biri.

Bir çok filozof ve

bir çok kedi ile karşılaştım

ama kedinin bilgeliği

her zaman daha üstündü.

Hippolyte Taine

kulekreis
20.04.10, 22:27
Şeref kardeşim duygu sınırlarımı zorladın.ellerine sağlık bu sadakatın kırkta birini insanlarda görmek beni mutlu edecektir.

evilgy23
20.04.10, 22:42
Bu konuyla ilgili şöyle bi yazıya rastladım. Ama doğruluğu var ama yok bilemem...

kedilerin çocukluklarından kalma, süt emerken memenin iki tarafında süt kanallarını hareketlendirip, emmeyi kolaylaştırmak için yaptığı yoğurmaya benzeyen ve birçok kedide büyüyünce de koşullu şartlanmaya dönüşen bir içgüdüsel kedi davranışı. masajın en azından belli bir süresinde kedi guruldaması kaçınılmazdır

kedi, masajı ona annesini hatırlatacak herhangi birşeye yapabilir. mama veren sahibe, tüylü olan bir kazağa, yumuşak bir karna, arkadaşı olan bir köpeğe..

Saygılarımla...

mehteran
21.04.10, 06:10
Paylaşım için teşekkürler abim. İbretle izledim keşke insanlarda böğle duyarlı olsa. Ne yazıkki sokakta sara geçiren hastayı bile kenara almaktan aciziz. :o

Sefa AYKENAR
21.04.10, 07:04
Bunun üstüne söylenecek söz yok galiba

Kamil Metin
21.04.10, 08:56
şeref bey öncelikle duyarlılığınızdan dolayı sizi kutluyorum ve teşekkür ediyorum,
biz insanoğlu olarak bu kadar aciz bir milletiz, cenazeye gideriz, define kadar dünya,
umurumuzda olmaz her şeyden vaz geçeriz orayı terk ettiğimiz an olay bitiyor,
ölümden bile ibret alamıyoruz almıyoruz.

İbrahim YILDIZ
21.04.10, 09:04
Aynen dediğin gibi Abi..
Sözleyecek söz, kelime bulamıyorum..

moymullu
21.04.10, 18:56
söylenecek söz yok abi
paylaşım için teşekkürler

yusufçalışkanoğlu
24.04.10, 19:44
seref bey kardesim. ibreti alem bir olay. paylasimina tesekkürler. söze gerek yok demissin ya katilmamak mümkün mü ?.selam ve sevgilerimi sunuyorum.