PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : (tonton) Orhan Amcamızı Kaybetmenin Üzüntüsü İçerisindeyiz.

M.Serkan İNANÇ
17.12.08, 22:32
SENİ ASLA UNUTMAYACAĞIZ (tonton) ORHAN AMCA...

http://img233.imageshack.us/img233/5418/9991rx9.jpg

26 Ekim 2008 tarihinde (Aort Diseksiyonu-Damar yırtılması) sonucu Ankara Yüksek İhtisas Hastanesine kaldırılan ve birçok ameliyattan sonra diyalize bağlı olarak yoğun bakımda 53 güne yakın bir süredir hayat mücadelesi veren sitemiz ve ESABDER değerli üyelerinden (tonton) Orhan amcamızı kaybetmenin üzüntüsü içerisindeyiz.
(tonton) Orhan amcamıza Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı diliyoruz.
Hepimizin başı sağolsun...

Şuanda edindiğimiz bilgiye göre. Yarın sabahleyin Ankara Yükses İhtisas Hastanesinden alınacak naaşı Eskişehir de toprağa verilmek üzere yola çıkartılacaktır. İlerleyen anlarda alınacak bilgi bu konu altında üyelerimize bildirilecektir.

www.oltacilar.com yönetimi.

FedeRaL
17.12.08, 22:34
Başımız sağolsun, Mekanı cennet olsun..

KRAL BALIKÇI
17.12.08, 22:34
Sitemizin Dedesi

Sitemizin Amcası

Sitemizin Abisi

Kısa sürede kendini bir abi
Bir baba olarak sevdirmesini bildin.
Bizlerin en ufak bir tartışmasında araya girip sakin olun çocuklar diyebildin.
Seni o kadar çok sevmiştik ki aramızdan ansızın ayrıldın.
Seni çok özleyeceğiz.

Mekanın cennet olsun
sonsuz avlaklarda nur içinde yat Orhan abicim

murat26
17.12.08, 22:39
Başımız sağolsun, Allah rahmet eylesin...

Murat ÇELEBİ
17.12.08, 22:39
allah rahmet eylesin,mekanı cennet olsun
yakınlarına allah sabır versin

faruk1
17.12.08, 22:43
Başımız sağolsun, mekanı cennet olsun.

murat41
17.12.08, 22:46
Başımız sağolsun, mekanı cennet olsun.Allah rahmet eylesin tahsilatını affetsin.

murat26
17.12.08, 22:48
Orhan amcanın 11.08.2008 tarihinde Başın sağolsun (alibaba_06) Ali isimli konuya yazdığı mesaj aşağıdaki linkte. Kimin ne zaman ne olacağı belli olmuyor. Tekrar Allah rahmet eylesin, başımız sağolsun.
http://www.oltacilar.com/forum/basin-sagolsun-alibaba-06-ali-t3060p3.html

çupra güven
17.12.08, 22:53
sitemizin başı sağolsun.mekanın cennet olsun tonton amca.

Teğmen_Ceffi5
17.12.08, 22:55
Ton ton amcamıza allahtan rahmet ailesine sabırlar diliyoruz.........

KRAL BALIKÇI
17.12.08, 22:55
Yarın sabah saat 7.30
tornacı turnacı,GECEKONDU06 ,şenol ve ben
Eryamandan yüksek ihtisas hastanesine gideceğiz.
gelecek arkadaşlar bana cepten ulaşabilirler.

Gerekli görüldüğü anda taplantımızda yaptığımız konuşma neticesinde kendi arabamla tonton amcamızın cenazesini ben eskişehire götüreceğim..

Eskişehir'li Fatih
17.12.08, 22:58
Hayatta neler çıkıyor bir insanın karşısına belki,tonton amcayla tanıştıgımız ilk günü hatırlıyorum orhan Oguz'un karşı tarafındaki bir kahve idi ve kim acaba demiştik oysa muhabbeti güler yüzlülügü ile o kadar bizleri konuşmasına daldırmıştı ki?seninle orada tanışmıştık beldi ilk defa tonton amca şimdi ise anlıyorum ki hayat o kadar acımasız ki bizlere karşı bu yakınlarda degerli abilerimde 2 kişinin vefatı beni üzmüştü ve sende bizleri bırakıp gittin!ve ardında merak etme bizlere güzel anılar,dürüst evlatlar,amatorlüge gönül veren bir amca olarak seni hiç unutmayacagız!Bizler senin degerli nasihatlarına sadık kalacagız!Hayata karşı ne kadar zorluk olsada direnmeyi bilip sonunda ise ölüm oldugunu bilmeliyiz,Allah'tan Rahmet aileye baş saglıgı diliyorum.

Hepimizin başı sagolsun...!

H.Cahit ÇİÇEK
17.12.08, 23:24
Çok üzüldüm.......:(

Orhan abi senin için Allahtan gani gani rahmet diliyorum, varsa hakkımıda helal ettim çünki senin için elimizden gelen şu anda ancak bu. Kederli ailesine de başsalığı diliyorum, Allah geride bıraktıklarına metanet versin ve mekanın cennet olsun Tonton Amca...:(:(:(:(:(

Tüm www.oltacilar.com' un Başı Sağolsun....:(:(:(

uzman58aa
17.12.08, 23:38
Allah rahmet etsin. Mekanı cennet olsun. Acılı ailesine Allah sonsuz sabırlar versin.

avcisuat
18.12.08, 00:00
allah rahmet eylesin bütün sevenlerinin ve ailsenin başı sağ olsun seni:(:(:(

AteşDalyan
18.12.08, 00:22
Derneğimiz üyelerinden diş hekimi sayın Orhan Ertuğrul'u kaybettik, merhuma Allahtan rahmet, kederli ailesine sabır ve tüm dostlarına da başsağlığı diliyoruz.
Esabder Yönetim Kurulu

http://img386.imageshack.us/img386/6751/orhanab2yf5.jpg
Sevgili Orhan abimizle son yaptığımız av Porsuk Barajı'nda, 24 Ağustos 2008 ...

http://img384.imageshack.us/img384/2456/orhanab1tp3.jpg
Seni çok özleyeceğiz sevgili Tonton Abi...

H.Cahit ÇİÇEK
18.12.08, 00:27
Derneğimiz üyelerinden diş hekimi sayın Orhan Ertuğrul'u kaybettik, merhuma Allahtan rahmet, kederli ailesine sabır ve tüm dostlarına da başsağlığı diliyoruz.
Esabder Yönetim Kurulu

http://img384.imageshack.us/img384/2456/orhanab1tp3.jpg
Seni çok özleyeceğiz sevgili Tonton Abi...

Üstad inan şahsen tanışma imkanımız olmasada ısındığımız ve sevgi, saygı duyduğumuz bir abimizdi, rahatsızlığıda bizi çok üzmüştü ama bu dahada kötü oldu ve şu an sanki bir yakınım vefat etmiş gibi üzüntü içerisindeyim. Kederli yakınlarına ve tüm Esabdere, ayrıca tüm oltacılar ailesine baş sağlığı diliyorum. Kabri nur, mekanı cennet olsun... Yarın inşaallah bir aksilik olmazsa cenazede görüşürüz Allah Gani Gani rahmet eylesin...

Yaban Avcisi
18.12.08, 01:45
Orhan abimize Cenabi Allahtan rahmet dilerim ,mekani duragi Cennet olsun .Kederli Ailesinin ve tüm Dostlarinin
Basi sagolsun.

mehteran
18.12.08, 06:00
YIKILDIM desem yalan olmaz. Sevgili ağabeyimin bütün yakınlarına başsağlığı diliyorum.Mekanın cennet olsun.

mehteran
18.12.08, 06:12
Amcam Seni ilk Dodurga barajında tanımıştım. Ne güzel tasatüftü. Birtek kelimemi kırmayıp aramıza katılmıştın, bukadarmı olacaktı beraberliğimiz??? Bizim bölgenin avlakları seni asla unutmayacak amcam. Mekanın cennet kabrin nurla dolsun. Yakınlarına ve Dostlarına başsağlığı diliyorum.

mehteran
18.12.08, 06:36
Seçenekler Arama Değerlendirme Stil

22.07.08, 18:55 #1
tonton
Uzman Üye

Üye Adı: Orhan Ertuğrul
Kan Grubu: A Rh (+)
En İyi Avı: 38 kg.yayın.
Referans: 1

selam...

--------------------------------------------------------------------------------

Sevgili Kardeşlerim...sitenizi uzun zamandır takip ediyorum.amatör balıkçılığa gönül vermiş,böyle güzel insanlar arasına kabul buyurursanız ben de katılmak isterim..50 yıldır bu hastalık ( ! ) bende de var...artık çok gidemesem de yine kurtlar kaynıyor..Allah sağlık verdikçede bu hastalıktan hiç şikayet etmeyeceğim...hoşgeldin abi dediğinizi duyar gibiyim...bende hoşbuldum...ara sıra bu nezih-saygılı yazışmalarınıza, iştirak edip tabiri caizse lafa limon sıkacağım...hoş görün lütfen...hepinizi sevgi ve saygıyla kucaklıyorum...

Sevgili Merhum orhan abimin Sitemize ilk mesajı. Rahmetle anacağız.

esk balık timi
18.12.08, 07:07
Başımız sağolsun, mekanı cennet olsun.bu gün alattin caminde ikindi namazını mütabiken cenaze namazı kılınacaktır.

esk balık timi
18.12.08, 07:16
Başımız sağolsun, mekanı cennet olsun.bu gün alattin caminde ikindi namazını mütabiken cenaze namazı kılınacaktır.

Murat DENERİ
18.12.08, 07:57
Değerli büyüğümüz Orhan abiye Allahtan rahmet diliyorum mekanı cennet olsun
Acılı Kederli Ailesinin ve www.oltacılar.com ailesinin başı sağolsun.

savcı ömer 26
18.12.08, 07:58
sevgili tohton orhan amcama allahtan rahmet diliyorum mekanın cennet olsun

rüştü26
18.12.08, 08:04
Başımız sağolsun...Orhan abimize allahtan rahmet ,ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyorum..
Çok sıcak kanlı ve sevecen bir abimizdi..Kalbimizdesin Orhan abi..

rüştü26
18.12.08, 08:05
Başımız sağolsun..
.Orhan abimize allahtan rahmet ,ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyorum..
Çok sıcak kanlı ve sevecen bir abimizdi..Kalbimizdesin Orhan abi..

erdinckara
18.12.08, 08:12
allah rahmet eylesin ekanı cennet olsun
yakınlarına allah sabır versin...

kara metin
18.12.08, 08:13
www.oltacilar.com
ailesini başı sağolsun.
ALLAH geride kalanlarına
sabır versin.

Turan UZUN
18.12.08, 08:23
Abimize Allahtan Rahmet diler.Sevgili ablamıza ve diğer aile bireylerininde üzüntüsünü gönülden paylaşırız.Mekanı cennet olsun.

alikoc6868
18.12.08, 08:32
Çok büyük üzüntü içindeyiz..
Ailesine ve tüm sevdiklerine Allah'tan sabır diliyorum.Tonton amcamızın mekanı cennet olsun....

TRESUL1657
18.12.08, 08:39
allah rahmet eylesin mekanın cennet olsun tonton amca seni unutmıcaz
geride kalan ailesine allah sabır versin :(:(

Turan UZUN
18.12.08, 08:48
Arkadaşlar şuan Turgay abi hastanede işlemleri yapıyorlar.Serkan has.ulaşmak üzere.Bugün ikindi namazında Eşkişehirde olacaklar.

mehmetsait
18.12.08, 08:56
Allah Rahmet eylesin Geride kalanlara allah sabır versin.

alabalıkçı11
18.12.08, 09:06
allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun allah geride kalanlara sabır versin.

murat26
18.12.08, 09:12
Başımız sağolsun. Allah rahmet eylesin...

TURKYILDIZI
18.12.08, 09:27
allah rahemt eylesin,kalanlarada sabır versin,başımız sağ olsun

erkanm
18.12.08, 09:28
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun allah yakınlarına sabırlar versin

Ünal GÜLGEN
18.12.08, 09:31
Allah rahmet eylesin Orhan amca, Allah taksiratlarını aff etsin ve mekanın cennet olsun...
geride kalan kederli ailene ve sitemiz üyelerine de baş sağlığı ve sabır diliyorum.

Hepimizin Başı Sağolsun,Rahmetle anıcaz Orhan amcayı artık...

erkanm
18.12.08, 09:31
allah rahmet eylesin,allah taksiratlarını affetsin mekanı cennet olsun geride kalanlarada sabırlar versin

murat26
18.12.08, 09:42
Şu an Serkan'ın bildirdiğine göre Ankara'dan yola çıkmışlar. İkindi namazına mütakiben Odunpazarındaki Aladdin Camiinde cenaze namazı kılınacaktır.

çiko
18.12.08, 10:29
TonTon amcacığım aramıza hoşgeldiniz,umarım keyifli vakit geçirirsiniz.
Hoş bulduk sevgili kardeşim..öyle olacağından eminim...almış olduğun rumuzunun bizde aile olarak çok güzel hatırası vardır..kaybettiğimiz Muhabbet kuşumuzun adı Çiko idi...tahmin ediyorum ki sende de var ve adı Çiko...sevgilerimle...
Amcacığım o lakap bana 1979 da layık görüldü.Muhabbet kuşum yok ama muhabbetim çokturSaygılarımla
Benim adıma güzel bir sıfat olmuş...Avcı - balıkçı olurda, muhabbet olmaz mı?..Muhabbetinin de tatlı olacağına eminim...inş.öyle bir ortamda buluşur tanışırız....sevgiler..

Sanal alemde böyle bir sıcak muhabbetimiz olmuştu.Tanışmaya fırsatımız olmadı.
TonTon (Orhan) Amcacığım Allah günahlarını affetsin,Cennet mekanın olsun.
Camia olarak hepimizin başı sağolsun,Allah'tan geride kalanlarına sonsuz sabırlar ve sağlıklı ömürler diliyorum.

AhmetFatihEryılmaz
18.12.08, 10:37
Allah rahmet eylesin ,kederli ailesinede allah sabır versin

Musa ERCİYAS
18.12.08, 12:19
Tüm oltacilar.com ailesinin ve yakınlarının başı sagolsun çok degerli bir büyügümüzdüü mekanı cennet olsun..

korni
18.12.08, 12:25
Allahtan rahmet, kederli ailesine sabır ve tüm dostlarına da başsağlığı dilerim:(
başımız sağolsun:(

blue_danger
18.12.08, 12:42
başımız sagolsun... allah rahmet eylesin.
orhan amca mekanın cennet olsun.

sazan58
18.12.08, 12:49
sevgili Tonton amcaya Allah'dan rahmet,kederli ailesi ve sevenlerine sabırlar diliyorum.
Mekanı cennet olur inşaallah.

Can Özçiçek
18.12.08, 13:31
Allah rahmet eylesin, huzur içinde yatsın.

Celal KOÇ
18.12.08, 14:11
allah rahmet eylesin.topraklar incitmesin onu.

esesli
18.12.08, 14:43
Başımız sağolsun. Allah rahmet eylesin...

özdemir
18.12.08, 15:11
rabbim yattığı yerde dinlerdirsin cenneti mekan olsun inşallah.

farukkaya
18.12.08, 17:21
allaha rahmet eyleyin allah iyiler defterine yazsın acı kaybımız...

namal26
18.12.08, 17:27
allah rahmet eylesin yakınlarına allah sabır versin

Musa ERCİYAS
18.12.08, 17:43
Başımız sagolsun tüm oltaciların ve yakınlarına başsaglıgı diliyorum çok sevdigimiz tonton amcamızı kaybetmenin üzüntüsü içerisindeyiz seni ne avlaklar nede biz unutmayacagız mekanın cennet olsun...

murat26
18.12.08, 17:49
Orhan Amcamızla hem Ankara'da hastanedeyken yakından ilgilenen, hem de cenazeye katılarak bizleri yalnız bırakmayan Turgay abime, Cahit abime, Serkan ve Ankaralı dostlara bir Eskişehirli olarak teşekkürü bir borç bilirim.
Dostluğunuz ve arkadaşlığınızın için teşekkürler...
İyi ki varsınız...

TR16ibo
18.12.08, 18:31
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun:(

KIZILCIKLI_26
18.12.08, 20:40
Allah rahmet eylesin geride kalanlara yüce rabbim sabır versin:(:(

Engin_06
18.12.08, 21:02
Allah Rahmet Eylesin...

arnvt_osman66
18.12.08, 21:41
tonton amcamız degerli büyügümüz tanışma vesohpet imkanı buldugum sayın orhan abimizecenabı allahtan rahmet yakınların sabır dilerim ankaradaki arkadaşlara teşekkürü bir borç biliriz hepimizin başı sag olsun

özdemir
18.12.08, 22:33
tüm ankaralı dostlar dan allah razı olsun,işte dostluk, işte arkadaşlık,işte kardeşlik,hepinize teşekkürler ve saygılar.

ozozkan1
18.12.08, 22:59
ALLAH rahmet eylesin, mekanı cennet olur inşaallah. Tüm camianın başı sağolsun , Kederli aileye ve yakınlarına ALLAH sabır versin.

uzman58aa
19.12.08, 00:25
Merhuma Allahtan rahmet, acılı ailesine sonsuz sabır diliyorum..

KRAL BALIKÇI
19.12.08, 00:35
tonton amcamızı
Ankaradan alarak sonsuz avlaklara uğurladık
acımız ne kadar büyük olsada tontan amcamızı sitemizde yaşatacağız.

Faruk TÜZEL
19.12.08, 00:40
Forumları gezerken bir yanıtını görmüştüm çok hoşuma gitmişti.Tonton Amca gittiği yerde eminim en güzel trofeleri yakalayacaktır.RASTGELE TONTON AMCA...

Bülent YURTERİ
19.12.08, 00:55
Merhum'a Allah'dan rahmet kederli ailesine sabırlar diliyorum.Hepimizin başı sağolsun.

mehteran
19.12.08, 04:53
tonton amcamızı
Ankaradan alarak sonsuz avlaklara uğurladık
acımız ne kadar büyük olsada tontan amcamızı sitemizde yaşatacağız.

Sevgili Turgay abi. İlgi ve alakanıza yürekten teşükkerler. İnanın söyleyecek sözler bulumıyorum. İNANÇ ailesinin bütün fertlerine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. İyiki varsınız. Bizleri yalnız bırakmadığınızı, kalbimiz ve beynimiz hiç bir zaman unutmayacak. Saygılarımla.

Burhan VELİOGLU
19.12.08, 07:31
orhan Abi mekanın cennet olsun.

savas0678
19.12.08, 09:17
Başımız sağolsun, mekanı cennet olsun.Allah rahmet eylesin.

bi.lo26
19.12.08, 10:05
allah rahmet etsin.başımız sağolsun.

Ali MUMCU
19.12.08, 10:28
Orhan amcanın 11.08.2008 tarihinde Başın sağolsun (alibaba_06) Ali isimli konuya yazdığı mesaj aşağıdaki linkte. Kimin ne zaman ne olacağı belli olmuyor. Tekrar Allah rahmet eylesin, başımız sağolsun.
http://www.oltacilar.com/forum/basin-sagolsun-alibaba-06-ali-t3060p3.html

Başınız sağolsun..Allah sizlere sabır ve sağlıklı-sıhhatli uzun ömür versin.

Değerli büyüğümüz,güzel insan.Bak senide gönlümüzün bir köşesinde unutulmamak üzere yazıyoruz.Bir gün merhabalaşıp elnizi öpmek isterdim ama kısmet olmadı..Şimdi dualarımız seninle..
Mekanın cennet,Ruhun şad olsun ORHAN AMCA..

Musa ERCİYAS
19.12.08, 10:36
Tekrar alah rahmet eylesin tonton amcaya arkadaşlar dostlar oltacilar.com platformunun bir balıkçılık yada oltadan ibaret olmadıgını bir kez daha dostluk abilik ve kardeşlige ne kadar önem verdigini inanç kardeşler ve ankara takımı olarak ve katılan diger şenol kardeşim murat kardeşime bizleri temsil ettikleri için ayrı ayrı teşekkür ediyorum iyiki varsınız..Turgay abi me serkan candostaa minnettarız sagolun..

KRAL BALIKÇI
19.12.08, 10:40
Gürkan
aynı olay kütahyada vuku bulsa inan sende aynı duygular içerisinde olurdun.
Bizler ailemizden gördüklerimizi
Site ailemize aşılamaya çalışıyoruz.
Ne mutluki bizlere devamlı irtibat içerisinde olduğumuz 2300 kişilik bir ailemiz oldu.
Dişimiz ağrısa anında birbirimizden haberimiz oluyor.
allah büyük acılar yaşatmasın bir daha çok zor bir durum.
Sanalda tanıdığın bir abinin suratını hiç görmemişken
soluk suratını gülümseyerek görmek biz ankara takımını çok zor durumda bıraktı.

MEKANI CENNET OLSUN

ismail261981
19.12.08, 11:28
orhan Abi mekanın cennet olsun.

efsane_kemal_06
19.12.08, 11:42
Allah rahmet eylesin,mekanı cennet olsun.
Yakınlarına allah sabır versin...

mkirac
19.12.08, 11:47
Allah rahmet eylesin

MİLAMBER
19.12.08, 12:13
Orhan abimize Allah gani gani rahmet eylesin.
Mevlam kederli ailesine sabırlar ihsan etsin.
İnnalillahi ve inna ileyhi raciuun.

CARPKOLİK
19.12.08, 12:16
Bekliyemedi,gitti...Selam olsun..

kulekreis
19.12.08, 19:11
başımız sağ olsun mekanı cennet olsun dostlarına sabırlar diliyorum

kelanj
19.12.08, 20:07
Allah gani gani rahmet eylesin. Ailesine ve tüm sevenlerine başsağlığı diliyorum.
Başımız sağolsun.

avcı0678
19.12.08, 20:26
Başımız sağolsun. Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun. Ailesi ve yakınlarına başsağlığı diliyorum.

bandırmalı
19.12.08, 21:07
ALLAH rahmet eylesin mekanı cennet olsun geride kalan ailesinede ALLAH sabırlar versin

ozan07
19.12.08, 21:13
Allah rahmet eylesin. mekanı cennet olsun. ailesine de başsağlığı diliyorum

M.Serkan İNANÇ
19.12.08, 22:15
Müsadeniz ile birazcık bilinmeyenlerden bahsetmek istiyorum….

Olayı ilk (Ateş DALYAN) Ateş hocam vesilesi ile öğrendiğimde anında o gün için gerçek hayatta tanımadığımdan dolayı Keriman hanım diyerek hitap ettiğim ama şuanda annem ile bir tuttuğum Keriman annemi aradım ve acil şifalar dileyerek Orhan amcamı şahsen tanımıyorum fakat www.oltacilar.com sitesinde ben şuan için bir yöneticiyim ne emrin olursa yanınızdayım Keriman hanım diyerek geçmiş olsun dileklerimi ilettim. Serkan teşekkürler, sağolun, var olun diyerek cevap verdi ve çokta uzun olmayan bir görüşme neticesinde nerede ve ne durumda olduğunu öğrendim…

Sanırım Keriman annemi iki gün sonra falandı… Aradığımda gelmek ve ziyaret etmek istediğimi söylediğimde bana;
Serkan görmen ve bir hediye getirmen imkansız oğlum, ama istersen gel ve tanışalım seninle demişti…

O akşam Ankara/Ulus ta çalıştığım ikinci bir işyerimden çıkıp hastaneye gittim ve Keriman annemin ne süper bir insan olduğunu gözlerimle görüp tanışma mertebesine erdim.
Kısa ama anne/oğul olabilecek şekilde geçen bir sohbetin ardından Keriman annemden çok muhteşem elektrik aldım.
Her akşam Keriman annemin görmesine ve destek olmasına müsaade ettiklerinden defalarca denememe rağmen Orhan amcam ile hiç bu hayatta tanışma fırsatına eremedim.
Hastaneden ayrılır iken inanın içimde Orhan amcamı tanıyamayacağım korkusu ile düşüne düşüne kendi ofisime gittim ve (Ateş DALYAN) Ateş hocamın açtığı konuya da Serkan durumlar ne? Orhan amca iyimi? diye soranların bir çoğunun ya mesajlarını sildim yada oradan cevap veremedim veya da Keriman annem siteye bakarda okur diye korkumdan özellerine veya cep telefonlarını arayarak cevap verdim.

Orhan amcamız Ankara ya gelip ameliyatlara girdiğinde zaten bitmişti dostlar…

52-53 gün dayanmasının tek sebebi Keriman anamım sevgisi ve hayata barışık bir insan olmasıydı sanırım…
Çok büyük çabalar sarfetti… Olmadı ve olmazdı da zaten…
Böylesi büyük bir olaydan sonra 52-53 gün mücadele etmesi bile ne denli hayata bağlı bir insan olduğunun göstergesidir.

Hiç kimseyi suçlamak ve yargılamak istemiyorum…
Şayet bu yazımı genç kardeşlerimiz okur ve birazda olsun garipsinirse ne mutlu bize…
Okumak. okumak.. okumakkkkkkkk...
Okuyup bu ameliyatları bilmek ve öğrenmek…
Sevgili (tonton) Orhan amcamıza anında müdahele edip bu ameliyatı Eskişehir de yapabilecek bir doktorumuz olsa idi rahatsızlığından 15-16 saat sonra ameliyata girmeyecek, beklide Eskişehir de 1-2 saat sonra ameliyata alınacak, hayata kaldığı yerden devam edecek ve beklide bir gün iyileştiğinde beraber olta sallayacaktık…

Mekanı cennet olsun, nur içerisinde yatsın.

ilhan kurtuldu
19.12.08, 22:18
ALLAH taksiratını affetsin..Mekanı cennet olsun inşallah :(

atilla40
19.12.08, 22:19
tonton amcaya allahtan rahmet , ailesine ve oltacılar.com camiasına başsağlığı dilerim.
mekanı cennet olsun.

M.Serkan İNANÇ
19.12.08, 22:25
Seni asla unutmayacağız (tonton) Orhan amcam...

http://www.yukleoltaci.com/images/aralik/350_1.jpg (http://www.yukleoltaci.com/view.php?filename=350_1.jpg)

http://www.yukleoltaci.com/images/aralik/931_2.jpg (http://www.yukleoltaci.com/view.php?filename=931_2.jpg)

http://www.yukleoltaci.com/images/aralik/433_3.jpg (http://www.yukleoltaci.com/view.php?filename=433_3.jpg)

http://www.yukleoltaci.com/images/aralik/760_4.jpg (http://www.yukleoltaci.com/view.php?filename=760_4.jpg)

http://www.yukleoltaci.com/images/aralik/330_5.jpg (http://www.yukleoltaci.com/view.php?filename=330_5.jpg)

http://www.yukleoltaci.com/images/aralik/955_6.jpg (http://www.yukleoltaci.com/view.php?filename=955_6.jpg)

http://www.yukleoltaci.com/images/aralik/709_7.jpg (http://www.yukleoltaci.com/view.php?filename=709_7.jpg)

http://www.yukleoltaci.com/images/aralik/452_8.jpg (http://www.yukleoltaci.com/view.php?filename=452_8.jpg)

http://www.yukleoltaci.com/images/aralik/568_9.jpg (http://www.yukleoltaci.com/view.php?filename=568_9.jpg)

http://www.yukleoltaci.com/images/aralik/141_10.jpg (http://www.yukleoltaci.com/view.php?filename=141_10.jpg)

http://www.yukleoltaci.com/images/aralik/242_11.jpg (http://www.yukleoltaci.com/view.php?filename=242_11.jpg)

http://www.yukleoltaci.com/images/aralik/27_12.jpg (http://www.yukleoltaci.com/view.php?filename=27_12.jpg)

TRESUL1657
19.12.08, 22:32
serkan abi resimleri gördükten sonra keşke gelebilseydim düşüncem ikiye katlandı :(:(
tekrardan (tonton)amcamıza allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun
geride kalan ailesine allah uzun ve sağlıklı ömür versin

Özkan TEMEL
19.12.08, 22:35
mekanı cennet olsun başımız sağolsun
allah yakınlarına ve sevdiklerine sabır versin

H.Cahit ÇİÇEK
19.12.08, 23:34
Ne yazık tanışmak böyle bir güneymiş, İnsan oğlu bir gün ilahi takdirle dünyadaki vazifesini bitirip tüm yoldaşlarını arkadaşlarını, sevdiklerini ardına bırakarak adına kabir denilen bu kapıdan sonsuzluğa geçiyor. Bu kaçınılmaz durum ve bir gün hepimizin başına gelecek, Tonton Amcamız bu kapıdan geçti ve o sonsuzlluk mekanına gitti, dünyadaki hayatı ise geride kalanların anılarındaki yerlerine oturdu. Hayat kalanlar için devam ediyor ve bizler bıraktığın yerden sen aramızdaymışçasına devam edeceğiz emin olasın. Kimbilir belkide sonsuz avlakların nimetlerinden nasipleniyorsun şu an, bizler ise hüzün ve kederin kalbimize verdiği ıstıraba ramen aramızda olmasanda senin gibi bir şahsiyeti tanımış olmakla mesut ve bahtiyarız. Sanalda başlayan bir dostluğun elle tutulur gerçek öyküsü bu, Bundan ibret alabilene ne mutlu....

Biz sana olan haklarımızı var ise helal ettik...

Daima kalbimizde olacaksın her Organizasyonda bileceğizki bizlerle baraber olta atacaksın. Allah taksiratını af, Hesabını kolay, Kabrini pür nur, Makamını Cennet etsin Tonton Amca....

Seni hiç ama hiç unutmayacağız...

http://img187.imageshack.us/img187/1580/fabrika003ispe5.jpg

http://img132.imageshack.us/img132/5199/fabrika001iscv4.jpg

http://img132.imageshack.us/img132/8019/fabrika007isxq0.jpg

http://img528.imageshack.us/img528/6184/fabrika005isjl1.jpg

http://img171.imageshack.us/img171/8890/fabrika014ispq1.jpg

http://img187.imageshack.us/img187/2964/fabrika002isqd7.jpg

kasap100
20.12.08, 00:23
Allah rahmet eylesin,mekanı cennet olsun
yakınlarına allah sabır versin

Murat YENİÇERİ
20.12.08, 01:11
Allah rahmet eylesin,mekanı cennet olsun .Geride kalanlara Allah sabır versin..

mehteran
20.12.08, 06:32
Porsuk barajında zaman zaman karşılaştığım bu amcam. Çok tatlı ve cana yakın bir insan olması ile birlikte hoşsohbetleri kaçırılmayacak insanlardan birisiydi. Zaman zaman avlak bölgelerinde karşılaşıyor aynı suya olta atıyorduk. Zamanla kaynaşmaya başladık. En son Dodurga barajında bizler çapulculara oltalarımızı kaptırmış, Orhan amcam ise bizleri teselli etmişti. Sıcak çaylarımızı yudumlarken sitemize üye olmasını istemiştim. Benim bu yaştan sonra ne işim olur böğle şeylerle diye karşılık vermişti. Israrlarımıza dayanamayak, sizler gibi sıcak insanların elbet gittikleri yerlerde sıcaktır diyerek kabul etti, fakat ben bu işleri beceremem nasip olursa kızımla birlikte yaparız birşeyler diyerek olayı sonuçlandırmıştık ve amcam üye olacaktı. Böylesine bir üstadı siz dostlarla tanıştırmak benim için gurur vericiydi.

Aynı gün bılık olmadığımızdan amcam yer değiştirmek istediğini ve karşı taraflarda bir yere oturacağını söyleyip bizden müsade istemişti. Kartal 043 niçkli kardeşimizin ispirto ocağındaki çaydan son çaylarımızı içtikten sonra birbirimizden ayrılmıştık, biz iki gün daha orda kaldık, eve döndüğümde amcam sitye üye olmuştu bile.Bu avın amcamla son avımız olacağını bilemezdim.Orhan amcamı en iyi porsuk barajı ve dodurga bilir. Hastanedeyken bile benim oltacı dostlarıma selam söyleyin demesi beni adeta yıkmıştı. Serkan kardeşiminde söylediği gibi bunlar söylenemiyor. İşte ozaman içime doğmuştu, sanki amcamın birdaha göremiyecektim, vede öğle oldu birdaha göremedim. Bir baba gibi bildiğim Orhan amcamı hiç unutmayacağım. Kalbin nurla dolsun, mekanın cennet olsun.

SENİ HİÇBİRZAMAN UNUTMAYACAK BİNLERCE DOSTUN VAR AMCAM

yorgun1961
20.12.08, 09:21
Tonton amcaya allahtan rahmet sevenlerine sabır diliyorum.Hepimizin başı sağolsun

nebride
20.12.08, 11:10
merhuma ALLAH'tan rahmet tüm sevenlerine baş sağlığı diliyorum.Toprağı bol olsun

suates
20.12.08, 11:42
kendisine rahmet ailesine sabırlar diliyorum mekanı cennet olsun

acemaşiran66
20.12.08, 12:48
ALLAH RAHMETİNİ ORHAN KULUNDAN ESİRGEMESİN,YAKINLARINA ALLAHTAN SABIR VE BAŞ SAĞLIĞI DİLİYORUM MEKANI CENNET OLSUN...

osyam06
20.12.08, 13:15
ALLAH Rahmet eylesin mekanı cennet olsun.

demirhan71
20.12.08, 14:01
başımız saolsun.Allah rahmet eylesin

SABRİ BOBİÇ
20.12.08, 14:30
Allahtan rahmet diliyorum mekanı cennet olsun

Tanju Odabaşı
20.12.08, 14:46
Hepimizin başı sağolsun tonton amcamıza allahtan rahmet yakınlarına sabır diliyorum...

Önder SEZEN
20.12.08, 17:29
Orhan amca ya Allah tan rahmet yakınlarına ve kederli ailesine baş sağlığı diliyorum.Hepimizin başı sağolsun.

sly536
20.12.08, 17:39
Başımız sağolsun mekanı cennet olsun.

serkan_26
20.12.08, 20:58
Allah Rahmet eylesin.
Meknanı cennet olsun

oz0735
20.12.08, 21:50
Başımız sağolsun allah sevenlerine sabır versin mekanı cennet olsun...

Naci Ustaaaa
21.12.08, 17:15
mekanı cennet olsun hepimizin başı sağolsun :(

gunaykaptan07
21.12.08, 19:37
tüm sevenlerinin başı sağ olsun Allah akrabalarına sabır versin

YAŞAR
21.12.08, 22:49
Allah rahmet eylesin.

ankmemoli
22.12.08, 08:13
ton ton amca..
mekanın cennet kabrin nur dolsun..
ALLAH ın rahmeti üzerine ve üzerimize olsun İNŞAALLAH....

kederli ailesine başsağlığı diler.
YÜCE YARADANDAN sabırlar dilerim.

bjkol
22.12.08, 18:13
başımız sağolsun ailesine sabırlardiliyorum

06şükrü06
22.12.08, 20:56
Başımız sağ olsun mekanı cennet olsun.

şakir
23.12.08, 19:03
başımız sağ olsun sonsuz avlaklarda rast gele

acemi
23.12.08, 19:11
Allahrahmet eylesin ,başımız sağolsun

^^e_sin^^
23.12.08, 23:04
Allah rahmet eylesin...

Murat TÜFEKÇİ
24.12.08, 10:57
allah rahmet etsin ailesine sabırlar versin.

aleaddin
24.12.08, 19:59
ailesıne
allah sabırlar versın mekanı cennet olsun allah rahmet eylesın

çorumlu
25.12.08, 21:06
allah rahmet eylesin oda benim gibi bir tatlı su avcısıymış herhalde

murat06
27.12.08, 15:43
ALLAH tan rahmet diliyorun mekanı cennet olsun . kalanlarına sabır ........

boncuk_26
10.01.09, 23:01
allah rahmet eylesin mekanı CENNET olsun

karter
11.01.09, 00:12
uzun bir süreden beri siteye girememiştim.allah rahmet eylesin.mekanı cennet olsun

keriman
15.02.09, 23:03
Sitedeki tüm dostlarıma;(Orhan'ımın dostları ve sevdikleri, benim de dostum ve sevdiklerim olacaktır)Orhan'ım hastayken ve onu kaybettikten sonra gönderdiğiniz ve yazdığınız mesajlar için teşekkür eder, selam ve sevgilerimi iletirim.İyiki varsınız.
Keriman Teyzeniz

keriman
15.02.09, 23:05
Orhan'cığıma bakan ve yanında olduğum, hastalanmadan 24 saat önce çekilmiş resmim.Ne güzel bir günmüş...

juniorsazan58
15.02.09, 23:11
Ölümlere çok üzüldüğüm ve duygulandığım için mesaj yazamamıştım:(
Başımız sağolsun:(

KRAL BALIKÇI
15.02.09, 23:13
Orhan'cığıma bakan ve yanında olduğum, hastalanmadan 24 saat önce çekilmiş resmim.Ne güzel bir günmüş...

Ablacığım bu arada nasılsın ellerinden öpüyorum.

M.Serkan İNANÇ
15.02.09, 23:36
Sitedeki tüm dostlarıma;(Orhan'ımın dostları ve sevdikleri, benim de dostum ve sevdiklerim olacaktır)Orhan'ım hastayken ve onu kaybettikten sonra gönderdiğiniz ve yazdığınız mesajlar için teşekkür eder, selam ve sevgilerimi iletirim.İyiki varsınız.
Keriman Teyzeniz

Canınsın annemsin, ellerinden öpüyorum Keriman annem.....

mehteran
16.02.09, 04:05
Amcamı unutmadık ve hiç birzaman unutmayacağız, Saygıyla ellerinden öpüyorum Keriman annem.