PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Forum Aracılığı İle Kurulan Dostluklar!!

juniorsazan58
29.08.08, 13:49
FORUM ARACILIĞI İLE KURULAN DOSTLUKLAR!!

Net hayatımıza girdi,herşeye buradan ulaşır olduk!
Farklı konularla bin bir site açıldı,insanlar bilgi alışverişi,tartışmalar,oyunlar,eğlence amacı ile kilometrelerce öteden bile yanyanaymış gibi konusmaya başladı.
Sonra bu olayı yakından takip eden Sayın Büyüklerimizde dediki bir hobimiz var ,buna ortak olan binlerce insan, onları buluşturmak gerek bir platformda deyip bu forumu açtı ,belkide hayatının en büyük sevabını işledi :);)
Bu vesile ile birbrini hayatı boyunca hiç görememiş varlığından bile haberi olmayan insanlar,birlikte haftasonu balık planları yapmaya,hafta içi hergün en az 3-4 saatini birlikte geçirmeye başladı.
Bazıları o kadar aile oldu ki birbiriyle ,hiç ayrılmaz oldu!
Şimdi sorarım size sayın büyüklerime bin kez teşekkür edilmezde ne yapılır??

Peki siz kimleri kazandınız bu sayede??

Sizin için ne ifade ediyor forum???

Benim gibi sabahın köründe dünden beri neler olmuş deyip gelir gelmez önce siteye mi giriyorsunuz??

Şimdi yorumlarınız alalım sizi dinliyorum???!
:)

Musa ERCİYAS
29.08.08, 16:00
Merve sagol çok güzel bir konuya deyinmişsin aynen katılıyorum bagımlılık yapıyor ve gün güne çogalıyoruz dostçakal teşekkürler merve kardeşimmm:D

Ali MUMCU
29.08.08, 16:24
Yüregine sağlık abicim,sen merak etmişsin bende kendi şahsım adına bi cevap yazayım,
Burada yeni olmama rağmen reelde bire bir olarak hiç bir üye ile tanışmam,ortak bir paylaşımımda olmadı henüz.yani bir av yapamadık :) Lakin form üzerinde paylaşımlarım,yazışmalar,sorular ,cevaplar arada bir takılmalar elbette oluyor..Hal böyle olmasına ragmen bir SELAM verin Bin SELAM alıyosunuz.Ne kadar mutluluk verici bir olay..İlerde elbet tanışıp bizde kaynaşacagız;Biliyorum..
Bu kutunun içerisinde herşeyin mükemmel bir şekilde seyrettine inanıyorum..

Bunun üzerie bir konu iliştirmek istiyorum,%70-80 oranında üyenin göl ve baraj avcılığı yaptıgını düşünüyorum.Akarsu avcılıgında şartlar elverdikçe yol mesafe gözardı etmeksizin yardım alabilecegim ya da yardımcı olabilecegim,katılmak isteyipte bilgi sahibi olmanyan dostlar içinde geçerli olan düşünce..her hafta 500km yol yapıyorum en az 10km yürüyorum, üzermin çamuru,pisliğiyle fotograf yükleyip rapor bildiriyorum. katılımın düşük olması açıkçası beni üzüyor..Formatımızmı farklıarkadaşlar? Akarsu avcılığını daha iyi temsil edip tanıtmaya kararlıyım..

ankmemoli
29.08.08, 16:24
çok güzel yazmışsın merve ellerine sağlık..
bu siteyi kuran büyüklerede çok teşekkürler tabiki:)

aynn dediğin gibi her sabah
mutlaka gelir gelmez bakarım ne var yok diye :D:D
aslında ötü mü diyorum bazen bağımlılık yapıyor çünkü:D:D:D:D:D:D:D

Musa ERCİYAS
29.08.08, 16:39
Yüregine sağlık abicim,sen merak etmişsin bende kendi şahsım adına bi cevap yazayım,
Burada yeni olmama rağmen reelde bire bir olarak hiç bir üye ile tanışmam,ortak bir paylaşımımda olmadı henüz.yani bir av yapamadık :) Lakin form üzerinde paylaşımlarım,yazışmalar,sorular ,cevaplar arada bir takılmalar elbette oluyor..Hal böyle olmasına ragmen bir SELAM verin Bin SELAM alıyosunuz.Ne kadar mutluluk verici bir olay..İlerde elbet tanışıp bizde kaynaşacagız;Biliyorum..
Bu kutunun içerisinde herşeyin mükemmel bir şekilde seyrettine inanıyorum..

Bunun üzerie bir konu iliştirmek istiyorum,%70-80 oranında üyenin göl ve baraj avcılığı yaptıgını düşünüyorum.Akarsu avcılıgında şartlar elverdikçe yol mesafe gözardı etmeksizin yardım alabilecegim ya da yardımcı olabilecegim,katılmak isteyipte bilgi sahibi olmanyan dostlar içinde geçerli olan düşünce..her hafta 500km yol yapıyorum en az 10km yürüyorum, üzermin çamuru,pisliğiyle fotograf yükleyip rapor bildiriyorum. katılımın düşük olması açıkçası beni üzüyor..Formatımızmı farklıarkadaşlar? Akarsu avcılığını daha iyi temsil edip tanıtmaya kararlıyım..

Ali kardeş emeklerin hiçte boş deyil merak etme sen paylaştıkça çogalır her zaman vakit bulamıyorlardırr,yoksa her zaman saygı duyarız emege emekçinin yanındayım ben şahsen dostum sen olmayan yayın yavrularını kelebegi nasıl görecegiz akarsuları kızılırmagı nasıl tanıyacagız fotolarla ali dost senin bir gurubun var anladıgım kadarıyla hep bu dört yada üç kişilik ekip tabiki talep gelirse bizleride yanına alacagından eminim o kareler resimler bir harika gece demeden gündüz demeden paylaşıyorsun sagol sevincin sevincimiz üzüntün üzüntüm degilmi alii saglıcaklakal organizasyonlara katılmanı canı gönülden isterimm ankara team her zaman bir yerde zatenn sevgilerr dostçakal..

juniorsazan58
29.08.08, 16:47
Yorumlarınız için teşekkürler:)

Birşeyler daha eklemek istiyorum:)
BEnim hiç amcam yoktu,ama bir anda yüzlerce amcam ,abim oldu:)
Forum ortamında olsa bile artık benimde amcam oldu hemde bir tane değil bir sürü:)

Acaba diyorum bu site olmadan önce ben ne yapıyordum öyle boş boş oturuyormuşum meğer.
Ben sizlerle birşeyler paylaşınca veya konuşusunca herneyse kendimi çok iyi hissediyorum.
Siteye girince çok mutlu oluyorum.
Çaktırmadan site benim hayatımın bir parçası olmuş.
Aynı eskimeyen ve güzel bir eşya gibi.:)

Sizleri tanıdığım için çok şanslıyım galiba:):)
Bu sitede emeği geçen herkeslere çok teşekkürler:)

Musa ERCİYAS
29.08.08, 17:09
Biz sana ve site yönetimine teşekkürler ederiz senin gibi kardeşimizi tanıştırdıgı için konu için zaten teşekkürler,şu an üye sayımış 1400 e geliyor hadi hayırlısı yeni dostluklar yeni arkadaşlıklar kardeşlikler olacagına inanıyorum selamlar sevgilerr musa66...

murat41
29.08.08, 18:06
Yorumlarınız için teşekkürler:)

Birşeyler daha eklemek istiyorum:)
BEnim hiç amcam yoktu,ama bir anda yüzlerce amcam ,abim oldu:)
Forum ortamında olsa bile artık benimde amcam oldu hemde bir tane değil bir sürü:)

Acaba diyorum bu site olmadan önce ben ne yapıyordum öyle boş boş oturuyormuşum meğer.
Ben sizlerle birşeyler paylaşınca veya konuşusunca herneyse kendimi çok iyi hissediyorum.
Siteye girince çok mutlu oluyorum.
Çaktırmadan site benim hayatımın bir parçası olmuş.
Aynı eskimeyen ve güzel bir eşya gibi.:)

Sizleri tanıdığım için çok şanslıyım galiba:):)
Bu sitede emeği geçen herkeslere çok teşekkürler:)Merve amcam çok güzel konu açmışsın eline emeğine sağlık farkında olmadan yüzlerce arkadaşım dostlarım oldu herbiriyle zaman zaman görüşüyoruz frekanslarımız aynı olunca dostluklar güzel oluyor paylaştıkça renkleniyor hep devam eder inşallah:)

H.Cahit ÇİÇEK
30.08.08, 07:55
Ellerine ve Yüreğine sağlık Prenses, hep damar konulara parmak basıyorsun. Yüzlerce Dost, yüzlerce kardeş yüzlerce arkadaş sahibi olduk bu forumda. Herkesle birebir tanışmak tabiki mümkün değil ama katıldığımız veya katılacağımız organizasyonlarda buda olacaktır ilerleyen zamanda. Memleketin her köşesinden en az birer dost, kardeş, arkadaş edinmek, o memlekettede benim dostum var diyebilmek ne güzel. Dostlukların arttığı sevgi, kardeşlik, arkadaşlık, samimiyet ve paylaşımın kaliteli olduğu bir ortamda bulunmanın hazzını yaşayabilmek dileklerimle Sağ olasın var olasın...:):)

juniorsazan58
30.08.08, 07:56
Yorumlarınız için ben çok çok teşekkür ederim:)

juniorsazan58
30.08.08, 07:59
Ellerine ve Yüreğine sağlık Prenses, hep damar konulara parmak basıyorsun. Yüzlerce Dost, yüzlerce kardeş yüzlerce arkadaş sahibi olduk bu forumda. Herkesle birebir tanışmak tabiki mümkün değil ama katıldığımız veya katılacağımız organizasyonlarda buda olacaktır ilerleyen zamanda. Memleketin her köşesinden en az birer dost, kardeş, arkadaş edinmek, o memlekettede benim dostum var diyebilmek ne güzel. Dostlukların arttığı sevgi, kardeşlik, arkadaşlık, samimiyet ve paylaşımın kaliteli olduğu bir ortamda bulunmanın hazzını yaşayabilmek dileklerimle Sağ olasın var olasın...:):)

Yorumun için çok teşekkür ederim CAhit amca:)
İnşallah dediğin gibi olur:)

KRAL BALIKÇI
30.08.08, 09:32
Paltformlar sayesinde sanal aracılığıyla Türkiyemizden çok dostlar edindim.

Adım gezginci abiye bile çıktı.:D

Burhan VELİOGLU
30.08.08, 09:43

Yalanda değil yani:D

H.Cahit ÇİÇEK
30.08.08, 17:30

Yalanmı söylemişler, hatta eksik. Senin Adın Kral Çelebi olması lazım...:D:D:D

Murat ÇELEBİ
30.08.08, 17:48
mervecim teşekkür ederim böyle bir konuya değindiğin için.

bu siteyi kuran emeği olan ve tüm site üyelerine teşekkürlerimi sunarım
artık ben burada hepimizin bir aile olduğumuzu düşünüyorum

sevgi ve saygılarımı sunuyorum

juniorsazan58
01.09.08, 14:00
Yorumlar için teşekkürler:)