PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kurtboğazı'nda akülü motor ile avlanmak serbest mi?

Muharrem BAŞKAYA
18.05.08, 12:21
Selam oltaci dostlarım;
Ankara Kurtboğazı barajında akülü motor bot ile ,sezonunda balık avı yapmak acaba serbest mi?
Konuyla ilgili ,bilgisi olanların buradan bana yardımcı olmalarını istiyorum.Veya buranın isminin geçtiği serbest veya yasak olduğunu bildiren bir sirküle kararı varmıdır?
Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim herkeze.
.................................................. ...............&radober.............

dreen06
19.05.08, 10:14
[QUOTE=radober;53032]Selam oltaci dostlarım;
Ankara Kurtboğazı barajında akülü motor bot ile ,sezonunda balık avı yapmak acaba serbest mi?
Konuyla ilgili ,bilgisi olanların buradan bana yardımcı olmalarını istiyorum.Veya buranın isminin geçtiği serbest veya yasak olduğunu bildiren bir sirküle kararı varmıdır?
Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim herkeze.
.................................................. ...............&radober.............[/QUOTE

bildiğim kadarıyla akülü ile serbest diye biliyorum şimdiye kadar hiçbir sorun çıkmadı çıkacanıda zannetmiyorum. rahat rahat avlana bilirsin

Muharrem BAŞKAYA
19.05.08, 10:28
bildiğim kadarıyla akülü ile serbest diye biliyorum şimdiye kadar hiçbir sorun çıkmadı çıkacanıda zannetmiyorum. rahat rahat avlana bilirsin[/QUOTE]

Saol dostum.Peki Jandarma eskisi gibi sık sık piknikçileri ziyaret ediyormu?Bu konuda gerilememi var ilerlememi?

KRAL BALIKÇI
19.05.08, 10:50
Dün
GENÇBALIKÇI
ozi0735
WEST bayagı bir gezdiler akülü botla ;)

Muharrem BAŞKAYA
19.05.08, 11:41
Dün
GENÇBALIKÇI
ozi0735
WEST bayagı bir gezdiler akülü botla ;)