PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Göksu Parkını Koruyalım

mjoy82
05.06.14, 11:12
arkadaşlar göksu parkı ile ilgili insanlar illegal yasaklamalar var diye yorum ve çevre yapmaya çalışıyorlar bende biliyorum yasaklar illegal yanlız doğrusuda bu ilgili yerlerin yapması gereken bu uygulamayı başkaları yapıyor engel olmayalım aksine destek verelim zira buradaki balık malesef hiç bir yerde yok 3kg ile 20kg arasında çok sayıda balık var bu bilgileri orayı yok etmek için değil her yerin bu hale gelmesi için söylüyorum lütfen duyarlı olalım gelecekte bu tip yerleri sadece belgesellerde görürüz...

muratADIGUZEL
05.06.14, 13:53
evet gökhan bey illegal yasaklamalar var ve bu hiç de adil değil bence sana bana tuturulan balıkların suya iade edilmesi geri salınması gerektiği ikazlarını ve yaptırımları yerinde buluyorum ama oradaki güvenliklerin geceleri balıkları tutup götürdüklerine ben şahit oldum başkasını bilemem.... Bi yasaklama varsa herkese olmalı diye düşünüyorum....

mjoy82
05.06.14, 16:58
evet o konuda katılıyorum ben ikaz ettim sonraki haftada tekrar gece gittiğimde yine gizli atılmış oltalar gördüm ve onları bağlı oldukları yerden kestim ve yine ikaz ettim ne zaman gitsem kontrol ediyorum ben affetmem keserim sizede tavsiyemdir.