PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bolu için sazan avlak yardımı istiyorum

kromantik
19.07.12, 22:30
Herkese hayirli ramazanlar oncelikle. Bu cumartesi ogleden sonra ANKARA'DAN BOLU"ya gitmeyi dusunuyorum 3-4 arkadas. İlk defa sazan icin Boluya gidecegim icin pek bilgim yok. Cadir kurup kafa dinleyebilecegim guzel balik avlayabilecegim avlak onerilerinizi bekliyorum. Bizim gibi amatorde olsak profosyonel ruhlu arkadaslar varsa onlarida beklerim. Saygilar.

kadir666
20.07.12, 23:12
Enes abi .................. göletinde Balık Çıktığını Öğrendim Yanlız Ben Gitmedim...Sen Yinede Bir Araştır Google Mapstanda Yerini Öğrenebilirsin...

kulekreis
20.07.12, 23:33
Herkese hayirli ramazanlar oncelikle. Bu cumartesi ogleden sonra ANKARA'DAN BOLU"ya gitmeyi dusunuyorum 3-4 arkadas. İlk defa sazan icin Boluya gidecegim icin pek bilgim yok. Cadir kurup kafa dinleyebilecegim guzel balik avlayabilecegim avlak onerilerinizi bekliyorum. Bizim gibi amatorde olsak profosyonel ruhlu arkadaslar varsa onlarida beklerim. Saygilar.

Enes kardeşim. Buradaki açık forumdan avlak adresi verilmez. Bu işler ya özelden ya da tel yoluyla konuşulur. Rastgelsin.

kromantik
21.07.12, 03:38
Olsun reis abi. Belli basli yerler var zaten herkes bunlari bilgisayarda gorebiliyo. Biz profesyonel ruhlu insanlariz gittigimiz yerlere saygiliyiz, ulkemize saygiliyiz. ................. goletine giden arkadaslarim oldu yolu felanda cok guzelmis. Bakalim artik bilgimiz dahilinde bi yerlere gitcez artik.